English
pátek
01
prosinec
Česká filharmonie - Isabelle Faust
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
02
prosinec
Česká filharmonie - Král a chuďas - koncert
Česká filharmonie
16:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
03
prosinec
České myslivecké vánoce -
Ostatní
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
03
prosinec
Adventní koncert III - Komorní soubor Variace
Česká filharmonie
15:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
03
prosinec
Adventní koncert IV - Pražský barokní soubor, J. Brožková
Česká filharmonie
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
03
prosinec
Ó, ty radostný čase vánoční - Pražská kantiléna
Ostatní
18:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
04
prosinec
ČSKH - Benefiční koncert
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
05
prosinec
Rom’n’roll - Ida Kelarová
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
05
prosinec
Cimbálová muzika České filharmonie - Vánoční koncert
Ostatní
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
05
prosinec
Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, ZUŠ -
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
06
prosinec
Rom’n’roll - Ida Kelarová
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
06
prosinec
Česká filharmonie - Yuja Wang
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
06
prosinec
Česká filharmonie - Yuja Wang
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
07
prosinec
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
07
prosinec
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
07
prosinec
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
07
prosinec
Česká filharmonie - Yuja Wang
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
08
prosinec
Česká filharmonie - Yuja Wang
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
09
prosinec
Filharmonici na pokračování - Předvánoční koncert s anděly na výsostech
Česká filharmonie
10:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
09
prosinec
ČSKH - Trio Bergerettes
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
sobota
09
prosinec
- Komorní soubor Variace Praha
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
09
prosinec
Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK - Antii Siirala
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
10
prosinec
Adventní koncert V - Sdružení hlubokých žesťů
Česká filharmonie
15:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
10
prosinec
Adventní koncert VI - Afflatus Quintet, R. Baborák
Česká filharmonie
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
10
prosinec
Adventní koncert DPS Rolnička Praha -
Ostatní
18:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
11
prosinec
Vánoční koncert - Vazraždane
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
12
prosinec
ČSKH - Kvarteto Apollon, D. Wiesner
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
13
prosinec
- České filharmonické kvarteto
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
14
prosinec
Cecilia & Sol - Dolce Duello
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
15
prosinec
Benefiční vánoční koncert pro Svatovítské varhany - ČNSO
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
16
prosinec
Kühnův dětský sbor - Velký vánoční koncert
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
17
prosinec
Jakub Jan Ryba - Česká mše vánoční
Ostatní
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
17
prosinec
Adventní koncert VII - Michal Hromek Consort & hosté
Česká filharmonie
15:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
17
prosinec
Adventní koncert VIII - České filharmonické kvarteto a hosté
Česká filharmonie
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
17
prosinec
PKF – Prague Philharmonia - Sumi Jo (M)
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
18
prosinec
- Divertimento Quartett
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
18
prosinec
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Zimní snění
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
19
prosinec
Collegium 1704 - Selva morale e spirituale
Collegium 1704
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
20
prosinec
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
20
prosinec
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
21
prosinec
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
22
prosinec
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
23
prosinec
Česká filharmonie - Předvánoční koncert
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
23
prosinec
Česká filharmonie - Předvánoční koncert
Česká filharmonie
17:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
25
prosinec
Cantarina Clarinete - Vánoční koncert v Rudolfinu
Ostatní
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
25
prosinec
Slavnostní vánoční koncert -
Ostatní
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
26
prosinec
Vánoční koncert - Sborové studio Zvoneček
Ostatní
18:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
26
prosinec
- Pražský barokní soubor
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
27
prosinec
- Pražský barokní soubor
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
28
prosinec
- Komorní soubor Variace Praha
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
29
prosinec
Wihanovo Kvarteto & Diana Nocchiero - MHF České doteky hudby
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
30
prosinec
- Česká dechová harmonie
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
30
prosinec
The Prague Vivaldi Master ´s Orchestra -
Ostatní
19:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
31
prosinec
Česká filharmonie - Silvestrovská generální zkouška
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
31
prosinec
Collegium 1704 - Věčný oheň
Collegium 1704
17:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
31
prosinec
- Divertimento Quartett
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00