Filharmonici na pokračování  K prameni hudby

Filharmonici na pokračování ⬩ K prameni hudby

Pomocí stroje času se tentokrát propadneme hned několikrát a zjistíme, jakou hudbu nejraději poslouchají stěny Rudolfina. Součástí programu je napínavá hra „Po stopách Ducha hudby“, která proběhne v ulicích okolo Rudolfina ještě před samotným koncertem. Program pro děti od 5 do 11 let.

Délka programu 1 hod
Pro děti s rodiči

Program

Závěrečný koncert cyklu Filharmonici na pokračování, v kterém se dostaneme až k samému prameni hudby. Ještě před koncertem se můžete zúčastnit napínavé hry „Po stopách Ducha hudby“, která je určena pro 2–5členná družstva, každé s minimálně jedním dospělým (který po dobu hry za děti zodpovídá). Účast je možná pouze s platnou vstupenkou na koncert Orchestrální akademie České filharmonie tentýž den. Hra se odehrává v okolí budovy Rudolfina. Počet účastníků je omezen.

Registrace účastníků proběhne od 11.30 ve foyer Rudolfina, herní čas cca 1 hodinu. Podrobnější informace budou zveřejněny na webu České filharmonie (u Filharmoniků).
Napínavá hra pro celou rodinu vyvrcholí koncertem. Odměna pro všechny hráče jistá!

Při zakoupení vstupenek na tento program si můžete zakoupit cyklus workshopů Klub filharmoniků na pokračování aneb Jak se dělá koncert.

Účinkující

Klára Boudalová
scénář a moderátorka

Ondřej Vrabec
dirigent

Orchestrální akademie České filharmonie

Rudolfinum — Dvořákova síň

7. 6. 2020 neděle 14:00

Jak koupíte vstupenky

Online nákup

Pro online nákup budete přesměrováni na web České filharmonie.

Osobně v pokladně Rudolfina

Volná místa a další informace o koncertu podá Zákaznický servis České filharmonie.