1 / 6

Český spolek pro komorní hudbu ⬩ Simone Rubino
Pražským debutem bude vystoupení fenomenálního italského perkusionisty Simona Rubina, vítěze prestižní mnichovské soutěže ARD. Po tomto úspěchu se jeho kariéra raketově nastartovala. Netradičním přístupem a výběrem repertoáru oslovil již tisíce lidí na nejprestižnějších festivalech. Při svých vystoupeních hodně sází i na vizuální stránku.
Program
Tan Dun
Water Spirit, Winter a Summer pro perkuse sólo
Alexey Gerassimez
Asventuras pro malý bubínek sólo
Casey Cangelosi
Bad Touch pro hráče a pásek
Iannis Xenakis
Rebonds B pro perkuse sólo
Lamberto Curtoni
„Quel metro che ci avvicina“ (slova Mariangela Gualtieri) pro vibrafon
Johann Sebastian Bach
Chaconne ze Sonáty pro sólové housle č. 2 d moll BWV 1003 (úprava pro vibrafon)
Lamberto Curtoni
„The prayer of the animals“ (slova Mariangela Gualtieri) pro vibrafon
Účinkující
Simone Rubino perkuse
Stal se vyhledávaným interpretem řady současných autorů. Programy ale většinou kombinuje i s jeho vlastními transkripcemi skladeb již lety prověřených autorů. Oblíbená je například Bachova Ciaccona ze Sonáty d moll pro sólové housle. Posluchači jistě ocení i skladby I. Xenakise, či skladatele Tan Dun a řady dalších.
Rudolfinum — Sukova síň
Jak koupíte vstupenky
Online nákupPro online nákup budete přesměrováni na web České filharmonie.
Osobně v pokladně Rudolfina
Volná místa a další informace o koncertu podá Zákaznický servis České filharmonie.
Prodej jednotlivých vstupenek na abonentní koncerty (orchestrální, komorní, edukační) začne ve středu 7. června 2023 v 10.00. Předprodej vstupenek na veřejné generální zkoušky bude zahájen 13. 9. v 10.00.
Zákaznický servis České filharmonie
Tel.: +420 227 059 227
E-mail: info@ceskafilharmonie.cz
Zákaznický servis je pro vás k dispozici v pracovní dny od 9.00 do 18.00 hod.