English
čtvrtek
01
březen
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
01
březen
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
01
březen
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
01
březen
Česká filharmonie - Gautier Capuçon
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
02
březen
Mistrovský kurz - Josef Špaček
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
02
březen
Česká filharmonie - Gautier Capuçon
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
04
březen
- Klavírní kvarteto Josefa Suka
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
06
březen
- Sexteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
07
březen
Koncert vítězů MHS PJ 2017 - O. Šroubková, A. Antonova
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
08
březen
- Sexteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
11
březen
Beethoven and Mendelssohn - with violinist Augustin Hadelich and PKF – Prague Philharmonia
Ostatní
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
12
březen
Pražský komorní orchestr - Ivo Kahánek / Chuhei Iwasaki
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
13
březen
Rom’n’roll - Ida Kelarová
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
13
březen
Kdo se bojí filharmonie? - Anna Polívková
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
13
březen
Kdo se bojí filharmonie? - Anna Polívková
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
13
březen
- Divertimento Quartet
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
14
březen
Rom’n’roll - Ida Kelarová
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
14
březen
Kdo se bojí filharmonie? - Anna Polívková
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
14
březen
Kdo se bojí filharmonie? - Anna Polívková
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
14
březen
ČSKH - Kirill Gerstein
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
15
březen
Rudolfínek - Bystrý lišák Leoš
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
15
březen
Rudolfínek - Bystrý lišák Leoš
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
15
březen
Rudolfínek - Bystrý lišák Leoš
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
15
březen
- Sdružení hlubokých žesťů ČF
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
17
březen
Česká filharmonie - Bělokněžník se vrací! (ZRUŠENO)
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
17
březen
Česká filharmonie - Bělokněžník se vrací! (ZRUŠENO)
Česká filharmonie
16:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
17
březen
- Klavírní kvarteto Josefa Suka
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
17
březen
Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK - Éric Le Sage klavír
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
19
březen
- Sdružení hlubokých žesťů ČF
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
19
březen
ČSKH - Doležalovo kvarteto
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
21
březen
Česká filharmonie - Thomas Adès
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
21
březen
Česká filharmonie - Thomas Adès
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
22
březen
Česká filharmonie - Thomas Adès
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
23
březen
Rudolfínek - Pelíšek plný bicích
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
23
březen
Rudolfínek - Pelíšek plný bicích
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
23
březen
Rudolfínek - Pelíšek plný bicích
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
23
březen
Česká filharmonie - Thomas Adès
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
24
březen
ČSKH - Puella Trio
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
pondělí
26
březen
- Divertimento Quartet
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
26
březen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Poprvé s Alexanderem Liebreichem
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
27
březen
Collegium 1704 - Mesiáš: Velikonoční koncert
Collegium 1704
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
28
březen
Česká filharmonie - Mitsuko Uchida
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
29
březen
Česká filharmonie - Mitsuko Uchida
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
30
březen
Česká filharmonie - Mitsuko Uchida
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
31
březen
Památce Dmitrije Chvorostovského -
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00