English
pondělí
01
leden
Česká filharmonie - Novoroční koncert
Česká filharmonie
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
02
leden
- Smyčcové kvarteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
03
leden
- Smyčcové kvarteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
03
leden
ČSKH - Schola Gregoriana Pragensis
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
04
leden
Rudolfínek - Pelíšek plný bicích
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
04
leden
Rudolfínek - Pelíšek plný bicích
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
04
leden
Rudolfínek - Pelíšek plný bicích
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
04
leden
- Smyčcové kvarteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
04
leden
Iva Bittová v Rudolfinu - MHF České doteky hudby
Ostatní
19:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
05
leden
- Smyčcové kvarteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
05
leden
PKF – Prague Philharmonia - Novoroční Koncert / Český živel (A4)
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
06
leden
Česká filharmonie - Kahchun Wong
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
06
leden
- Česká dechová harmonie
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
07
leden
- České filharmonické kvarteto
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
08
leden
- Česká dechová harmonie
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
10
leden
ČSKH - K. Javůrková, J. Špaček, K. Košárek
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
10
leden
Česká filharmonie - Jan Mráček
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
11
leden
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
11
leden
Orchestr na kusy - Pražský barokní soubor
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
11
leden
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
11
leden
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
11
leden
Česká filharmonie - Jan Mráček
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
12
leden
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
12
leden
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
12
leden
Vláčkem s Dvořá(č)kem - Kvarteto Norbert
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
12
leden
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
12
leden
Česká filharmonie - Jan Mráček
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
13
leden
ČSKH - Benda Quartet
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
sobota
13
leden
- České filharmonické kvarteto
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
14
leden
- České filharmonické kvarteto
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
16
leden
Novoroční koncert České spořitelny -
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
17
leden
Novoroční koncert ČVUT -
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
18
leden
Rudolfínek - Paní učitelky a páni učitelé, pojďte si (taky) hrát
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
19
leden
4plus - Večery komorní hudby
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
20
leden
PKF – Prague Philharmonia - Stvoření (A5)
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
21
leden
- Divertimento Quartet
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
22
leden
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Adam Plachetka zpívá Strausse
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
24
leden
Čtyři kroky do nového světa - Mozartovo Requiem
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
24
leden
- Divertimento Quartet
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
24
leden
ČSKH - Belfiato Quintet, J. Pavliš
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
25
leden
Rudolfínek - Bystrý lišák Leoš
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
25
leden
Rudolfínek - Bystrý lišák Leoš
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
25
leden
Čtyři kroky do nového světa - Mozartovo Requiem
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
25
leden
Rudolfínek - Bystrý lišák Leoš
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
26
leden
Čtyři kroky do nového světa - Mozartovo Requiem
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
26
leden
- Komorní soubor Variace Praha
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
26
leden
Smyčcové trio českých filharmoniků - Stanislav Gallin klavír
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
26
leden
Večerní Čtyři kroky - Mozartovo Requiem
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
27
leden
Symfonický orchestr hl. města Prahy FOK - Veronika Böhmová
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
28
leden
Filharmonici na pokračování - Pražský barokní soubor
Česká filharmonie
10:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
28
leden
- Komorní soubor Variace Praha
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
29
leden
ČSKH - Bennewitzovo kvarteto
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
30
leden
- Česká dechová harmonie
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
31
leden
Česká filharmonie - Lukáš Vondráček
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00