English
sobota
01
prosinec
Česká filharmonie - Betlémská v Rudolfinu
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
01
prosinec
Česká filharmonie - Betlémská v Rudolfinu
Česká filharmonie
16:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
02
prosinec
České myslivecké vánoce -
Ostatní
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
02
prosinec
Adventní koncert I - Smyčcové kvarteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
15:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
02
prosinec
Adventní koncert II - Cimbálová muzika České filharmonie
Česká filharmonie
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
02
prosinec
- Kvarteto Norbert
Česká filharmonie
20:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
04
prosinec
- Česká dechová harmonie
Česká filharmonie
20:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
05
prosinec
Galina Vishnevskaya Opera Centre -
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
07
prosinec
Cimbálová muzika České filharmonie - Adventní koncert 2018
Ostatní
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
07
prosinec
Adventní koncert - ke 40 letům DPS Rolnička Praha
Ostatní
19:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
08
prosinec
PKF – Prague Philharmonia - Hudební olympiáda (D2)
Ostatní
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
08
prosinec
ČSKH - Martin Kasík, Wihanovo kvarteto
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
sobota
08
prosinec
PKF – Prague Philharmonia - Hudební olympiáda (E2)
Ostatní
12:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
09
prosinec
Adventní koncert - ke 40 letům DPS Rolnička Praha
Ostatní
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
09
prosinec
Adventní koncert III - Soubor Českého spolku dvouplátkových nástrojů
Česká filharmonie
15:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
09
prosinec
Adventní koncert IV - Filharmonické žestě
Česká filharmonie
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
09
prosinec
Kühnův dětský sbor - Velký vánoční koncert
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
10
prosinec
ČSKH - Panochovo kvarteto, Pražákovo kvarteto
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
11
prosinec
Vazraždane - Vánoční koncert
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
11
prosinec
Collegium 1704 - Vánoční oratorium
Collegium 1704
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
12
prosinec
Italia Arte Fest Classic / Vocalise - Konstantin Manaev, Mikhail Mordvinov
Ostatní
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
12
prosinec
ČSKH - Janáčkovo trio
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
13
prosinec
Česká filharmonie - Giovanni Antonini
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
13
prosinec
Česká filharmonie - Giovanni Antonini
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
14
prosinec
Česká filharmonie - Giovanni Antonini
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
15
prosinec
Česká filharmonie - Giovanni Antonini
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
15
prosinec
Česká mše vánoční - vánoční koncert pro svatovítské varhany
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
16
prosinec
Filharmonici na pokračování - Na andělských strunách
Česká filharmonie
10:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
16
prosinec
Adventní koncert V - Belfiato Quintet
Česká filharmonie
15:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
16
prosinec
Adventní koncert VI - Rudolphin Ensemble Prague
Česká filharmonie
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
16
prosinec
PKF – Prague Philharmonia - Korngold. Mozart. Mendelssohn (A3)
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
16
prosinec
- Česká dechová harmonie
Česká filharmonie
20:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
17
prosinec
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R6 Alina Pogostkina hraje Mendelssohna
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
18
prosinec
- Sexteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
19
prosinec
Česká filharmonie - Frank Peter Zimmermann
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
20
prosinec
Česká filharmonie - Frank Peter Zimmermann
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
21
prosinec
Česká filharmonie - Frank Peter Zimmermann
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
21
prosinec
- Komorní soubor Variace Praha
Česká filharmonie
20:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
22
prosinec
Komorní orchestr České filharmonie - Reinhard Goebel
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
22
prosinec
- Rudolphin Ensemble Prague
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
22
prosinec
Komorní orchestr České filharmonie - Vánoční mimořádný koncert
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
23
prosinec
Adventní koncert VII - Václav Petr, Jana Boušková
Česká filharmonie
15:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
23
prosinec
Adventní koncert VIII - Komorní sdružení členů ČF
Česká filharmonie
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
23
prosinec
- České filharmonické kvarteto
Česká filharmonie
20:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
25
prosinec
Vánoční koncert - J. J. Ryba: Česká mše vánoční
Ostatní
16:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
25
prosinec
Cantarina Clarinete a Forty-Five v Rudolfinu -
Ostatní
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
25
prosinec
Slavnostní Vánoční koncert -
Ostatní
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
26
prosinec
Romantické večery v Rudolfinu - Ivo Kahánek - klavír
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
27
prosinec
Romantické večery v Rudolfinu - Ivo Kahánek - klavír
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
28
prosinec
Romantické večery v Rudolfinu - K. Kůstková, K. Ochmanová
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
30
prosinec
Smyčcové trio českých filharmoniků - Stanislav Gallin klavír
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
31
prosinec
Česká filharmonie - Mimořádná silvestrovská generální zkouška
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
31
prosinec
Collegium 1704 - Benátské nešpory
Collegium 1704
17:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
31
prosinec
Smyčcové trio českých filharmoniků - Stanislav Gallin klavír
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00