English
pátek
01
březen
Česká filharmonie - Simon Rattle
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
02
březen
PKF – Prague Philharmonia - Hudební jarmark (D3)
Ostatní
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
02
březen
PKF – Prague Philharmonia - Hudební jarmark (E3)
Ostatní
12:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
02
březen
Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK - Bertrand Chamayou – klavírní recitál
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
03
březen
Filharmonici na pokračování - V hlubinách se Sdružením hlubokých žesťů ČF
Česká filharmonie
10:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
03
březen
Operní Galakoncert - Ildar Abdrazakov & Marina Shaguch, PKF Prague Philharmonia
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
06
březen
ČSKH - J. Pazdera, E. Krestová, K. Fialová, P. Nouzovský, M. Kasík
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
10
březen
PKF – Prague Philharmonia - Rosetti. Czerny. Hübler (A5)
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
11
březen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R8 Francouzské inspirace
Ostatní
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
11
březen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R8 Francouzské inspirace
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
12
březen
Collegium 1704 - Izrael v Egyptě
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
13
březen
ČSKH - V. Mácha, P. Ries, Kvarteto Martinů
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
14
březen
Česká filharmonie - Jiří Vodička
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
14
březen
Česká filharmonie - Jiří Vodička
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
15
březen
Česká filharmonie - Jiří Vodička
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
16
březen
ČSKH - Dvořákovo klavírní kvarteto
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
sobota
16
březen
Česká filharmonie - Jiří Vodička
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
17
březen
Hommage à Alfred Brendel - Večer s Alfredem Brendelem
Česká filharmonie
17:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
18
březen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R9 Chačaturjan - Čajkovskij
Ostatní
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
18
březen
Hommage à Alfred Brendel - Bartók - cyklus I
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
18
březen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R9 Chačaturjan - Čajkovskij
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
18
březen
Hommage à Alfred Brendel - Diotima - Srnka
Česká filharmonie
21:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
19
březen
Hommage à Alfred Brendel - Bartók - cyklus II
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
19
březen
Pražský komorní orchestr - Ivan Klánský
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
19
březen
Hommage à Alfred Brendel - Alfred Brendel - Master Class
Česká filharmonie
20:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
20
březen
ČSKH - Michaela Fukačová, Marian Lapšanský
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
22
březen
Mistrovský kurz - Jiří Vodička - housle
Česká filharmonie
14:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
25
březen
ČSKH - Sedláčkovo kvarteto
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
25
březen
Spectaculare - Peter Gregson - Bach Re-composed
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
27
březen
Česká filharmonie - Truls Mørk
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
27
březen
Česká filharmonie - Truls Mørk
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
28
březen
Česká filharmonie - Truls Mørk
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
29
březen
Česká filharmonie - Truls Mørk
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
30
březen
Česká filharmonie - Ufoni v Rudolfinu
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
30
březen
Česká filharmonie - Ufoni v Rudolfinu
Česká filharmonie
16:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
31
březen
Harmonie českých filharmoniků - Ondřej Vrabec
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00