English
pátek
01
březen
Česká filharmonie - Simon Rattle
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
02
březen
PKF – Prague Philharmonia - Hudební jarmark (D3)
Ostatní pořadatelé
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
02
březen
PKF – Prague Philharmonia - Hudební jarmark (E3)
Ostatní pořadatelé
12:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
02
březen
České filharmonické kvarteto
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
sobota
02
březen
Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK - Bertrand Chamayou – klavírní recitál
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
03
březen
Filharmonici na pokračování - V hlubinách se Sdružením hlubokých žesťů ČF
Česká filharmonie
10:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
03
březen
Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK - Olivier Latry
Ostatní pořadatelé
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
03
březen
České filharmonické kvarteto
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
03
březen
Operní Galakoncert - Ildar Abdrazakov & Marina Shaguch, PKF Prague Philharmonia
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
05
březen
Divertimento Quartet
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
06
březen
ČSKH - J. Pazdera, E. Krestová, K. Fialová, P. Nouzovský, M. Kasík
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
07
březen
Kvarteto Norbert
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
08
březen
Sexteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
sobota
09
březen
Klavírní kvarteto Josefa Suka
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
10
březen
Divertimento Quartet
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
10
březen
PKF – Prague Philharmonia - Rosetti. Czerny. Hübler (A5)
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
11
březen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R8 Francouzské inspirace
Ostatní pořadatelé
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
11
březen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R8 Francouzské inspirace
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
12
březen
Sexteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
12
březen
Collegium 1704 - Izrael v Egyptě
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
13
březen
Smyčcové trio českých filharmoniků - Stanislav Gallin klavír
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
13
březen
ČSKH - V. Mácha, P. Ries, Kvarteto Martinů
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
14
březen
Jiří Vodička
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
14
březen
Jiří Vodička
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
15
březen
Jiří Vodička
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
16
březen
ČSKH - Dvořákovo klavírní kvarteto
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
sobota
16
březen
Jiří Vodička
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
17
březen
Alfred Brendel: O interpretaci Mozarta
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
18
březen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R9 Chačaturjan - Čajkovskij
Ostatní pořadatelé
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
18
březen
Hommage à Alfred Brendel - Bartók - cyklus I
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
18
březen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R9 Chačaturjan - Čajkovskij
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
18
březen
Hommage à Alfred Brendel - Diotima - Srnka
Česká filharmonie
21:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
19
březen
Hommage à Alfred Brendel - Bartók - cyklus II
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
19
březen
Pražský komorní orchestr - Ivan Klánský
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
19
březen
Hommage à Alfred Brendel - Alfred Brendel - Master Class
Česká filharmonie
20:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
20
březen
ČSKH - Petr Nouzovský, Marian Lapšanský
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
24
březen
Smyčcové trio českých filharmoniků - Stanislav Gallin klavír
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
24
březen
Koncert studentského orchestru Tokai - a dechového orchestru ZUŠ Lounských
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
25
březen
Spectaculare - Peter Gregson - Bach Re-composed
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
25
březen
ČSKH - Sedláčkovo kvarteto
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
27
březen
Česká filharmonie - Truls Mørk
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
27
březen
Česká filharmonie - Truls Mørk
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
28
březen
Mistrovský kurz - Jiří Vodička - housle
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
28
březen
Česká filharmonie - Truls Mørk
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
29
březen
Česká filharmonie - Truls Mørk
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
30
březen
Česká filharmonie - Ufoni v Rudolfinu
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
30
březen
Česká filharmonie - Ufoni v Rudolfinu
Česká filharmonie
16:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
31
březen
Harmonie českých filharmoniků - Ondřej Vrabec
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
31
březen
Klavírní kvarteto Josefa Suka
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1