English
sobota
01
červen
- Cinque Archi
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
01
červen
Hudba Johna Williamse - Koncert
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
02
červen
- Smyčcové kvarteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
03
červen
The Global Art Philharmonic Orchestra - Inaugurační koncert - Nová vlna pravé krásy
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
04
červen
Pražský barokní soubor - Hudební hostina
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
05
červen
Česká filharmonie - Joshua Bell
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
06
červen
Česká filharmonie - Joshua Bell
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
07
červen
Česká filharmonie - Joshua Bell
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
08
červen
Česká filharmonie - Pirátská v Rudolfinu
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
08
červen
Česká filharmonie - Pirátská v Rudolfinu
Česká filharmonie
16:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
09
červen
- České filharmonické kvarteto
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
09
červen
Koncert laureátů Concertino Praga 2019 -
Ostatní
19:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
10
červen
Zenkyu Ocarina Group -
Ostatní
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
11
červen
- Sexteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
11
červen
Concert of Denver Youth Artists Orchestra - The Prague Conservatory String Orchestra
Ostatní
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
12
červen
PKF – Prague Philharmonia - Mozart. Debussy. Fauré (A8)
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
12
červen
Zemlinského kvarteto - 4plus. Večery komorní hudby
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
16
červen
Společný orchestr filharmoniků - a žáků ZUŠ
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
16
červen
Společný orchestr filharmoniků - a žáků ZUŠ
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
17
červen
Mistři mistrům - Slavnostní koncert ke 120. výročí Českého olympijského výboru
Ostatní
19:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
18
červen
- Kvarteto Norbert
Česká filharmonie
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
18
červen
Pražský komorní orchestr - Jiří Bárta
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
19
červen
- Open air koncert 2019
Česká filharmonie
20:20 /
Hradčanské náměstí
Česká republika Praha 1 Hradčanské náměstí 118 00
pátek
21
červen
Classic Spectacular - The Prague Vivaldi Masters 0rchestra
Ostatní
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
22
červen
Kühnův dětský sbor - Závěrečný koncert I
Ostatní
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
22
červen
Kühnův dětský sbor - Závěrečný koncert II
Ostatní
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
22
červen
Kühnův dětský sbor - Závěrečný koncert III
Ostatní
18:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
23
červen
Filharmonici na pokračování - Orchestrální akademici ČF
Česká filharmonie
10:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
23
červen
- Česká dechová harmonie
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
24
červen
Pražský komorní orchestr - Štefan Kocán, host: Slávka Zámečníková
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
25
červen
Romantické večery v Rudolfinu - Luis Meireles, Maria José Souza Guedes
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
25
červen
Koncert studentských orchestrů -
Ostatní
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
26
červen
- Hej Romale! Poprad, Slovensko
Česká filharmonie
19:00 /
Dom Kultúry Poprad
Poprad
středa
26
červen
Česká filharmonie - Franz Welser-Möst
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
27
červen
- Hej Romale! Námestovo, Slovensko
Česká filharmonie
19:00 /
Námestovo
Námestovo
čtvrtek
27
červen
Česká filharmonie - Franz Welser-Möst
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
28
červen
Česká filharmonie - Franz Welser-Möst
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
29
červen
- Buona Sera Quintetto
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
30
červen
- Czech Philharmonic Soloists
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
30
červen
Hej Romale! - Smetanova Litomyšl
Česká filharmonie
19:30 /
Zámecké nádvoří
Česká republika