English
sobota
01
červen
- Cinque Archi
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
02
červen
- Smyčcové kvarteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
05
červen
Česká filharmonie - Joshua Bell
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
06
červen
Česká filharmonie - Joshua Bell
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
07
červen
Česká filharmonie - Joshua Bell
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
08
červen
Česká filharmonie - Pirátská v Rudolfinu
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
08
červen
Česká filharmonie - Pirátská v Rudolfinu
Česká filharmonie
16:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
09
červen
- České filharmonické kvarteto
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
11
červen
- Sexteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
16
červen
Společný orchestr filharmoniků - a žáků ZUŠ
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
16
červen
Společný orchestr filharmoniků - a žáků ZUŠ
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
18
červen
- Kvarteto Norbert
Česká filharmonie
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
19
červen
- Open air koncert 2019
Česká filharmonie
20:20 /
Hradčanské náměstí
Česká republika Praha 1 Hradčanské náměstí 118 00
neděle
23
červen
Filharmonici na pokračování - Orchestrální akademici ČF
Česká filharmonie
10:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
23
červen
- Česká dechová harmonie
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
26
červen
- Hej Romale! Poprad, Slovensko
Česká filharmonie
19:00 /
Dom Kultúry Poprad
Poprad
středa
26
červen
Česká filharmonie - Franz Welser-Möst
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
27
červen
- Hej Romale! Námestovo, Slovensko
Česká filharmonie
19:00 /
Dom kultúry v Námestove
Námestovo
čtvrtek
27
červen
Česká filharmonie - Franz Welser-Möst
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
28
červen
Česká filharmonie - Franz Welser-Möst
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
29
červen
- Buona Sera Quintetto
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
30
červen
- Czech Philharmonic Soloists
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
30
červen
Hej Romale! - Smetanova Litomyšl
Česká filharmonie
19:30 /
Zámecké nádvoří
Česká republika