English
pondělí
01
duben
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R10 Dvořákova Stabat mater
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
02
duben
Kvarteto Norbert
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
02
duben
Česko japonský koncert 2019
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
03
duben
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
04
duben
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
05
duben
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
07
duben
Česká filharmonie - Šun Devloro
Česká filharmonie
17:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
07
duben
Taraf de Caliu, Ivan Herák and band
Česká filharmonie
20:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
08
duben
Česká filharmonie - Šun Devloro
Česká filharmonie
20:20 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
09
duben
Kvarteto Norbert
Česká filharmonie
18:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
09
duben
Collegium 1704 - Matoušovy pašije
Collegium 1704
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
10
duben
ČSKH - Kalliopé Trio Prague
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
10
duben
Symfonický orchestr - Studenti GMHS a Gymnázia Adalberta Stiftera v Linz
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
11
duben
Česká filharmonie - Nikolaj Luganskij
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
11
duben
Česká filharmonie - Nikolaj Luganskij
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
12
duben
Mistrovský kurz - Nikolaj Luganskij - klavír
Česká filharmonie
10:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
12
duben
Česká filharmonie - Nikolaj Luganskij
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
13
duben
ČSKH - České filharmonické kvarteto
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
sobota
13
duben
Česká filharmonie - Nikolaj Luganskij
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
13
duben
Romantické večery v Rudolfinu - Jan Martiník, David Mareček
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
14
duben
Filharmonici na pokračování - V ohni s Escualo kvintetem
Česká filharmonie
10:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
14
duben
Česká dechová harmonie
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
14
duben
PKF – Prague Philharmonia - Stravinskij. Gershwin. Williams (A6)
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
15
duben
ČSKH - Jiří Stivín, Collegium Quodlibet
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
17
duben
Zemlinského kvarteto - 4plus. Večery komorní hudby
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
17
duben
ČSKH - Pavel Haas Quartet
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
18
duben
Česká dechová harmonie
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
19
duben
Rudolphin Ensemble Prague
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
sobota
20
duben
České filharmonické kvarteto
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
21
duben
Rudolphin Ensemble Prague
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
23
duben
Benefiční koncert pro Notre-Dame
Česká filharmonie
21:10 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
24
duben
Česká filharmonie - Zkouška orchestru
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
25
duben
Česká filharmonie - Zkouška orchestru
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
26
duben
Komorní soubor Variace Praha
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
26
duben
Stanley Clarke and his Band
Ostatní pořadatelé
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
27
duben
PKF – Prague Philharmonia - Hudební město (D4)
Ostatní pořadatelé
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
27
duben
PKF – Prague Philharmonia - Hudební město (E4)
Ostatní pořadatelé
12:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
27
duben
Cimbálová muzika České filharmonie
Česká filharmonie
18:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
sobota
27
duben
Koncert filmové hudby FANTASY
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
28
duben
Komorní orchestr České filharmonie - Uxía Martínez Botana
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
28
duben
Smyčcové kvarteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
29
duben
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R11 Alexander Liebreich uvádí Brucknera
Ostatní pořadatelé
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
29
duben
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R11 Alexander Liebreich uvádí Brucknera
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
29
duben
Prolog 24. MFJP - Larry Willis
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
30
duben
Klavírní kvarteto Josefa Suka
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1