English
úterý
02
duben
- Kvarteto Norbert
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
03
duben
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
04
duben
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
05
duben
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
07
duben
Česká filharmonie - Šun Devloro
Česká filharmonie
17:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
07
duben
- Taraf de Caliu, Ivan Herák and band
Česká filharmonie
20:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
08
duben
Česká filharmonie - Šun Devloro
Česká filharmonie
20:20 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
09
duben
- Kvarteto Norbert
Česká filharmonie
18:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
11
duben
Česká filharmonie - Nikolaj Luganskij
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
11
duben
Česká filharmonie - Nikolaj Luganskij
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
12
duben
Mistrovský kurz - Nikolaj Luganskij - klavír
Česká filharmonie
10:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
12
duben
Česká filharmonie - Nikolaj Luganskij
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
13
duben
Česká filharmonie - Nikolaj Luganskij
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
14
duben
Filharmonici na pokračování - V ohni s Escualo kvintetem
Česká filharmonie
10:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
14
duben
- Česká dechová harmonie
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
18
duben
- Česká dechová harmonie
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
19
duben
- Rudolphin Ensemble Prague
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
20
duben
- České filharmonické kvarteto
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
21
duben
- Rudolphin Ensemble Prague
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
23
duben
- Benefiční koncert pro Notre-Dame
Česká filharmonie
21:10 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
24
duben
Česká filharmonie - Zkouška orchestru
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
25
duben
Česká filharmonie - Zkouška orchestru
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
26
duben
- Komorní soubor Variace Praha
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
27
duben
- Cimbálová muzika České filharmonie
Česká filharmonie
18:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
28
duben
Komorní orchestr České filharmonie - Uxía Martínez Botana
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
28
duben
- Smyčcové kvarteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
30
duben
- Klavírní kvarteto Josefa Suka
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00