English
středa
01
květen
Česká filharmonie - Petr Altrichter
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
01
květen
Česká filharmonie - Petr Altrichter
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
02
květen
Česká filharmonie - Petr Altrichter
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
03
květen
Česká filharmonie - Petr Altrichter
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
04
květen
Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK - Nikolaj Luganskij – klavírní recitál
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
05
květen
Komorní soubor Variace Praha
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
06
květen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R12 Finále s Liebreichem a Vondráčkem
Ostatní pořadatelé
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
06
květen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R12 Finále s Liebreichem a Vondráčkem
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
08
květen
PKF – Prague Philharmonia - Gluck. Rameau. Beethoven (A7)
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
09
květen
Prague Vivaldi Ensemble
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
09
květen
Večerní Čtyři kroky - Dvořákova Novosvětská
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
10
květen
Pražský barokní soubor
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
sobota
11
květen
Prague Vivaldi Ensemble
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
12
květen
Rudolphin Ensemble Prague
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
13
květen
MHF Pražské jaro 2019 - Finále hudební soutěže – hoboj (1. část)
Pražské Jaro
16:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
13
květen
MHF Pražské jaro 2019 - Finále hudební soutěže – hoboj (2. část)
Pražské Jaro
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
14
květen
MHF Pražské jaro 2019 - Finále hudební soutěže – flétna (1. část)
Pražské Jaro
16:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
14
květen
MHF Pražské jaro 2019 - Finále hudební soutěže – flétna (2. část)
Pražské Jaro
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
15
květen
Marek Kobulský - 1. Ecommerce-Academy.cz koncert
Ostatní pořadatelé
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
15
květen
Slavnostní koncert - „Hommage à M. R. Štefánik“
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
16
květen
Rudolphin Ensemble Prague
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
16
květen
MHF Pražské jaro 2019 - Boston Symphony Chamber Players
Pražské Jaro
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
17
květen
Prague Vivaldi Ensemble
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
sobota
18
květen
Rudolphin Ensemble Prague
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
sobota
18
květen
MHF Pražské jaro 2019 - Isabelle Faust
Pražské Jaro
19:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
19
květen
Pražský barokní soubor
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
19
květen
MHF Pražské jaro 2019 - Debut Pražského jara
Pražské Jaro
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
21
květen
MHF Pražské jaro 2019 - Orpheus Chamber Orchestra & Lisiecki
Pražské Jaro
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
22
květen
MHF Pražské jaro 2019 - Operní hvězdy čtyř generací
Pražské Jaro
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
24
květen
MHF Pražské jaro 2019 - Pocta thereminu
Pražské Jaro
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
25
květen
Rudolphin Ensemble Prague
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
26
květen
Klavírní kvarteto Josefa Suka
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
26
květen
MHF Pražské jaro 2019 - Feininger Trio
Pražské Jaro
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
27
květen
MHF Pražské jaro 2019 - Les Arts Florissants & William Christie
Pražské Jaro
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
29
květen
Sdružení hlubokých žesťů ČF
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
29
květen
MHF Pražské jaro 2019 - Milan Al-Ashhab
Pražské Jaro
21:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
30
květen
MHF Pražské jaro 2019 - Orquestra de Cadaqués
Pražské Jaro
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
31
květen
Sexteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1