English
pátek
01
listopad
(Z)važ si! - (Ne)věř!
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
01
listopad
Orchestr na kusy - Vzhůru do budoucnosti!
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
02
listopad
Filharmonici na pokračování - Klub
Česká filharmonie
14:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
03
listopad
Filharmonici na pokračování - Vzhůru do budoucnosti!
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
03
listopad
Stephen Costello a Petr Nekoranec - Dva tenoři, proč ne?
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
04
listopad
Čtyři živly - Oheň
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
05
listopad
ČSKH - Kalabisovo dechové kvinteto
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
06
listopad
Národní divadlo - Dalibor
Ostatní
19:00 /
Národní divadlo
Česká republika Praha 1 Hradčanské náměstí 118 00
čtvrtek
07
listopad
Česká filharmonie - Premiérový večer
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
08
listopad
Skládání na přání - Workshop
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
08
listopad
Skládání na přání - Workshop
Česká filharmonie
10:25 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
09
listopad
100 minut mezi tóny - Mezigenerační hudební setkání
Česká filharmonie
14:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
10
listopad
Komorní orchestr České filharmonie - Josef Špaček
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
11
listopad
ČSKH - Klavírní kvarteto Josefa Suka
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
13
listopad
ČSKH - Markéta Cukrová, L´Armonia Terrena
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
14
listopad
Hluboký vesmír - Workshop
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
14
listopad
Hluboký vesmír - Workshop
Česká filharmonie
10:25 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
15
listopad
Dopoledne s filharmoniky - Bum, bum, prásk, cink aneb bicí zblízka
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
15
listopad
Dopoledne s filharmoniky - Bum, bum, prásk, cink aneb bicí zblízka
Česká filharmonie
10:15 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
15
listopad
PKF – Prague Philharmonia - Aiva. Britten. Musorgskij (A3)
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
16
listopad
Studentské soubory - Koncert ke Dni studentstva
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
18
listopad
Čtyři živly - Vzduch
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
18
listopad
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Ravel – Adámek – Prokofjev
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
20
listopad
Hluboký vesmír - Workshop
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
20
listopad
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
20
listopad
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
20
listopad
Hluboký vesmír - Workshop
Česká filharmonie
10:25 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
20
listopad
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
20
listopad
Koncert pocta sv. Cecílii XXVIII. - Jiří Stivín a Collegium Quodlibet
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
21
listopad
Rudolfínek - Bystrý lišák Leoš
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
21
listopad
Rudolfínek - Bystrý lišák Leoš
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
21
listopad
Rudolfínek - Bystrý lišák Leoš
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
22
listopad
V kůži ... Bohuslava Martinů - Workshop
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
23
listopad
ČSKH - Pražské kytarové kvarteto
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
pondělí
25
listopad
Čtyři živly - Vzduch
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
25
listopad
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - 100 let Elgarova koncertu
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
26
listopad
Rudolfínek - Zvířátka a loupežníci v plechu
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
26
listopad
Rudolfínek - Zvířátka a loupežníci v plechu
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
26
listopad
Čtyři kroky do nového světa - Beethovenovo a Kabeláčovo Mystérium času
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
26
listopad
Rudolfínek - Zvířátka a loupežníci v plechu
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
26
listopad
Čtyři kroky do nového světa - Beethovenovo a Kabeláčovo Mystérium času
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
27
listopad
Rudolfínek - Zvířátka a loupežníci v plechu
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
27
listopad
Rudolfínek - Zvířátka a loupežníci v plechu
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
27
listopad
Čtyři kroky do nového světa - Beethovenovo a Kabeláčovo Mystérium času
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
27
listopad
Rudolfínek - Zvířátka a loupežníci v plechu
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
30
listopad
Česká filharmonie - Půlnoční v Rudolfinu
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
30
listopad
Česká filharmonie - Půlnoční v Rudolfinu
Česká filharmonie
16:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00