English
neděle
01
prosinec
Adventní koncert I - Česká dechová harmonie
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
01
prosinec
Adventní koncert II - Filharmonický komorní orchestr
Česká filharmonie
15:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
02
prosinec
Čtyři živly - Vzduch
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
03
prosinec
V kůži ... Bohuslava Martinů
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
04
prosinec
Fašánek - Povídala vrána vráně, že si spolu koupí sáně!
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
04
prosinec
Česká filharmonie - Pablo Heras-Casado
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
05
prosinec
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
09:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
čtvrtek
05
prosinec
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
10:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
čtvrtek
05
prosinec
Čtyři kroky do nového světa - Beethovenovo a Kabeláčovo Mystérium času
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
05
prosinec
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
11:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
čtvrtek
05
prosinec
Česká filharmonie - Pablo Heras-Casado
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
06
prosinec
Dopoledne s filharmoniky - Tři do kapely aneb Filharmonické hrátky s komořinou i lidovkou
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
06
prosinec
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
09:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
pátek
06
prosinec
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
10:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
pátek
06
prosinec
Dopoledne s filharmoniky - Tři do kapely aneb Filharmonické hrátky s komořinou i lidovkou
Česká filharmonie
10:15 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
06
prosinec
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
11:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
pátek
06
prosinec
Česká filharmonie - Pablo Heras-Casado
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
08
prosinec
Adventní koncert III - Komorní soubor Variace Praha
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
08
prosinec
Adventní koncert IV - In modo camerale
Česká filharmonie
15:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
08
prosinec
Kühnův dětský sbor - Velký vánoční koncert
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pondělí
09
prosinec
Čtyři živly - Vzduch
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
10
prosinec
Hluboký vesmír
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
10
prosinec
Hluboký vesmír
Česká filharmonie
10:25 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
11
prosinec
Fašánek - Povídala vrána vráně, že si spolu koupí sáně!
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
11
prosinec
Česká filharmonie - Tamás Pálfalvi
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
12
prosinec
Dopoledne s filharmoniky - Tři do kapely aneb Filharmonické hrátky s komořinou i lidovkou
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
12
prosinec
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
09:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
čtvrtek
12
prosinec
Vláčkem s Dvořá(č)kem
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
12
prosinec
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
10:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
čtvrtek
12
prosinec
Vláčkem s Dvořá(č)kem
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
12
prosinec
Dopoledne s filharmoniky - Tři do kapely aneb Filharmonické hrátky s komořinou i lidovkou
Česká filharmonie
10:15 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
12
prosinec
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
11:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
čtvrtek
12
prosinec
Vláčkem s Dvořá(č)kem
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
12
prosinec
Česká filharmonie - Tamás Pálfalvi
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
13
prosinec
Orchestr na kusy - Smím prosit?
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
13
prosinec
Rudolfínek - Pelíšek plný bicích
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
13
prosinec
Kam zmizel můj strýc, pane presidente?
Česká filharmonie
10:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
pátek
13
prosinec
Rudolfínek - Pelíšek plný bicích
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
13
prosinec
Orchestr na kusy - Smím prosit?
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
13
prosinec
Rudolfínek - Pelíšek plný bicích
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
13
prosinec
Česká filharmonie - Tamás Pálfalvi
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
14
prosinec
Klub Filharmoniků na pokračování aneb Jak se dělá koncert
Česká filharmonie
14:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
sobota
14
prosinec
České filharmonické kvarteto
Česká filharmonie
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
15
prosinec
Adventní koncert V - České filharmonické kvarteto
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
15
prosinec
Filharmonici na pokračování - Smím prosit?
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
15
prosinec
Adventní koncert VI - Český Swingharmonický Blue Orchestr
Česká filharmonie
15:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
15
prosinec
Komorní soubor Variace Praha
Česká filharmonie
18:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
16
prosinec
Čtyři živly - Vzduch
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
19
prosinec
Česká filharmonie - Leonidas Kavakos
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
20
prosinec
Česká filharmonie - Leonidas Kavakos
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
21
prosinec
Česká filharmonie - Leonidas Kavakos
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
22
prosinec
Adventní koncert VII - Sdružení hlubokých žesťů
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
22
prosinec
Komorní orchestr České filharmonie - Jaroslav Krček
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
22
prosinec
Adventní koncert VIII - Prague Vivaldi Ensemble
Česká filharmonie
15:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
22
prosinec
Sdružení hlubokých žesťů ČF
Česká filharmonie
18:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
23
prosinec
Prague Vivaldi Ensemble
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
26
prosinec
Pražský barokní soubor
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
29
prosinec
Klavírní kvinteto České filharmonie
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
pondělí
30
prosinec
Divertimento Quartet
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
31
prosinec
Česká filharmonie - Mimořádná silvestrovská generální zkouška
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
31
prosinec
Česká filharmonie - Silvestrovský odpolední koncert
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
31
prosinec
Česká dechová harmonie
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1