English
středa
02
říjen
Česká filharmonie - Petr Altrichter
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
03
říjen
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
03
říjen
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
03
říjen
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
03
říjen
Česká filharmonie - Petr Altrichter
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
04
říjen
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
04
říjen
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
04
říjen
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
04
říjen
Česká filharmonie - Petr Altrichter
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
05
říjen
CD-Release Concert Pianoduo - Maria Ivanova & Alexander Zagarinskiy
Ostatní pořadatelé
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
07
říjen
Čtyři živly - Oheň
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
07
říjen
ČSKH - François Dumont, Zemlinského kvarteto
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
08
říjen
ČSKH - Trio Martinů
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
09
říjen
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
09
říjen
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
10
říjen
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
09:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
čtvrtek
10
říjen
Fašánek - Cinkylinky jeřabinky
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
10
říjen
Kam zmizel můj strýc, pane presidente?
Česká filharmonie
10:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
čtvrtek
10
říjen
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
10:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
čtvrtek
10
říjen
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
11:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
čtvrtek
10
říjen
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
11
říjen
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
14
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
14
říjen
Čtyři živly - Oheň
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
14
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
14
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
15
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
15
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
15
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
16
říjen
Čtyři kroky do nového světa - Janáčkova Její pastorkyňa
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
16
říjen
ČSKH - Raphaël Sévère, Pražákovo kvarteto
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
17
říjen
Čtyři kroky do nového světa - Janáčkova Její pastorkyňa
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
17
říjen
Čtyři kroky do nového světa - Janáčkova Její pastorkyňa
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
18
říjen
Barvy zvuků, zvuky barev
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
18
říjen
Čtyři kroky do nového světa - Janáčkova Její pastorkyňa
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
19
říjen
ČSKH - Milan Al Ashhab, Adam Skoumal
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
sobota
19
říjen
Struny podzimu 2019 - Jiří Suchý Recitál 1964 / 2019
Ostatní pořadatelé
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
21
říjen
Čtyři živly - Oheň
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
21
říjen
Galakoncert - Gábor Tarkövi & Moravia Brass Band
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
22
říjen
Rudolfínek - Malý Orffestr
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
22
říjen
Rudolfínek - Malý Orffestr
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
22
říjen
Rudolfínek - Malý Orffestr
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
23
říjen
Rudolfínek - Malý Orffestr
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
23
říjen
Tučňáci v Rudolfinu
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
23
říjen
Rudolfínek - Malý Orffestr
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
23
říjen
Rudolfínek - Malý Orffestr
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
23
říjen
Tučňáci v Rudolfinu
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
24
říjen
Barvy zvuků, zvuky barev
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
24
říjen
Tučňáci v Rudolfinu
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
24
říjen
Tučňáci v Rudolfinu
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
24
říjen
James Lisney - klavírní recitál
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
25
říjen
Skládání na přání aneb - Jak vzniká hudba
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
25
říjen
Tučňáci v Rudolfinu
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
25
říjen
Skládání na přání aneb - Jak vzniká hudba
Česká filharmonie
10:25 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
25
říjen
Tučňáci v Rudolfinu
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
26
říjen
PKF – Prague Philharmonia - S hudbou do snu (D1)
Ostatní pořadatelé
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
26
říjen
PKF – Prague Philharmonia - S hudbou do snu (E1)
Ostatní pořadatelé
12:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
27
říjen
Tučňáci v Rudolfinu
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
28
říjen
PKF – Prague Philharmonia - Busoni. Ravel. Strauss (A2)
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
29
říjen
Hvězdy komorní hudby, Láska v hudbě - L. Klánský, O. Canetti
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
29
říjen
Janek Ledecký Symphonic - host: Ivan Hlas
Ostatní pořadatelé
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
30
říjen
Hvězdy komorní hudby, Láska v hudbě - L. Klánský, O. Canetti
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
31
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
31
říjen
(Z)važ si! - (Ne)věř!
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
31
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
31
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
31
říjen
Struny podzimu 2019 - Charles Lloyd Quintet
Ostatní pořadatelé
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1