English
pátek
01
únor
La Tromba
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
01
únor
Stars of Hollywood - John Powell
Ostatní pořadatelé
19:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
02
únor
Prague Vivaldi Ensemble
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
03
únor
La Tromba
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
04
únor
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R7 In me la morte
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
04
únor
Česká filharmonie - Hamburg
Česká filharmonie
20:00 /
Elbphilharmonie
úterý
05
únor
Opera Gala - Veronika Dzhioeva & Eduard Martynyuk
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
06
únor
ČSKH - Pavel Nikl, Pavel Haas Quartet
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
07
únor
Collegium 1704 - Serenády
Collegium 1704
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
08
únor
Prague Vivaldi Ensemble
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
08
únor
Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK - A. Plachetka & A. Scholl
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
09
únor
Rudolphin Ensemble Prague
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
10
únor
Smyčcové kvarteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
12
únor
Sexteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
13
únor
Česká filharmonie - Kirill Gerstein
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
14
únor
Česká filharmonie - Kirill Gerstein
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
15
únor
Česká filharmonie - Kirill Gerstein
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
16
únor
ČSKH - M. Ambroš, J. Valenta, M. Sekera
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
sobota
16
únor
Rudolphin Ensemble Prague
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
sobota
16
únor
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - N2 George Gershwin: Porgy & Bess
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
17
únor
Sdružení hlubokých žesťů ČF
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
19
únor
Česká dechová harmonie
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
20
únor
Česká filharmonie - Kirill Gerstein
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
20
únor
Česká filharmonie - Kirill Gerstein
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
21
únor
Mistrovský kurz - Josef Špaček - housle
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
21
únor
Česká filharmonie - Kirill Gerstein
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
22
únor
Česká filharmonie - Kirill Gerstein
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
25
únor
Komorní soubor Variace Praha
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
25
únor
ČSKH - Česká dechová harmonie
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
26
únor
Kvarteto Norbert
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
27
únor
Česká filharmonie - Simon Rattle
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
28
únor
Česká filharmonie - Simon Rattle
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1