English
středa
01
duben
Česká filharmonie - Giovanni Antonini
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
01
duben
Česká filharmonie - Giovanni Antonini
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
02
duben
Paní učitelky a páni učitelé, pojďte si hrát
Česká filharmonie
08:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
02
duben
Česká filharmonie - Giovanni Antonini
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
03
duben
Dopoledne s filharmoniky - Bum, bum, prásk, cink aneb bicí zblízka
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
03
duben
Orchestr na kusy - Alchymistická dílna
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
03
duben
Dopoledne s filharmoniky - Bum, bum, prásk, cink aneb bicí zblízka
Česká filharmonie
10:15 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
03
duben
Česká filharmonie - Giovanni Antonini
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
04
duben
Klub Filharmoniků na pokračování aneb Jak se dělá koncert
Česká filharmonie
14:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
05
duben
Filharmonici na pokračování - Alchymistická dílna
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
06
duben
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Sergej Chačatrjan hraje Brahmse
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
07
duben
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Sergej Chačatrjan hraje Brahmse
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
08
duben
Kam zmizel můj strýc, pane presidente?
Česká filharmonie
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
středa
08
duben
Collegium 1704 - Stabat Mater
Collegium 1704
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
09
duben
Česká filharmonie - Káťa Kabanová
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
14
duben
Yuri Rozum - Kouzlo romantického klavíru
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
15
duben
Česká filharmonie - Káťa Kabanová
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
17
duben
Česká filharmonie - Káťa Kabanová
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
18
duben
ČSKH - Jan Bartoš, Miroslav Sekera
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
sobota
18
duben
Pirátská v Rudolfinu s koncertem na plovoucím korábu
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
18
duben
Pirátská v Rudolfinu s koncertem na plovoucím korábu
Česká filharmonie
16:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
20
duben
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Faustovská Symfonie Franze Liszta
SOČR
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
20
duben
Čtyři živly - Voda
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
20
duben
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Faustovská Symfonie Franze Liszta
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
21
duben
Hej Romale! Workshop
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
21
duben
ČSKH - Trio Incendio
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
21
duben
Cena Antonína Dvořáka: - recitál Piotra Beczały
Ostatní pořadatelé
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
středa
22
duben
Hej Romale! Workshop
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
22
duben
Čtyři kroky do nového světa - Čajkovského Romeo a Julie, a Labutí jezero
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
22
duben
ČSKH - Lobkowicz trio
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
23
duben
Hej Romale! Workshop
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
23
duben
Čtyři kroky do nového světa - Čajkovského Romeo a Julie, a Labutí jezero
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
24
duben
Čtyři kroky do nového světa - Čajkovského Romeo a Julie, a Labutí jezero
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
24
duben
Schubertovy poslední sonáty – přednáška Alfreda Brendela
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
pátek
24
duben
Národní divadlo - Piková dáma
Ostatní pořadatelé
19:00 /
Národní divadlo
Česká republika Praha 1
pátek
24
duben
Čtyři kroky do nového světa - Čajkovského Romeo a Julie, a Labutí jezero
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
25
duben
PKF – Prague Philharmonia - S hudbou napříč časem (D4)
PKF - Prague Philharmonia
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
25
duben
PKF – Prague Philharmonia - S hudbou napříč časem (E4)
PKF - Prague Philharmonia
12:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
26
duben
Alfred Brendel: Masterclass
Česká filharmonie
15:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
pondělí
27
duben
Vláčkem s Dvořá(č)kem
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
27
duben
Čtyři živly - Voda
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
27
duben
Vláčkem s Dvořá(č)kem
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
27
duben
Vláčkem s Dvořá(č)kem
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
27
duben
Beethoven 250: Trio Incendio/Jubilee String Quartet
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
pondělí
27
duben
ČSKH - České noneto
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
27
duben
Abeceda klavíristy – přednáška Alfreda Brendela
Česká filharmonie
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha
středa
29
duben
Hluboký vesmír
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
29
duben
Hluboký vesmír
Česká filharmonie
10:25 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
30
duben
Rudolfínek - Malý Orffestr
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
30
duben
Rudolfínek - Malý Orffestr
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
30
duben
Česká filharmonie - Josef Špaček
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
30
duben
Rudolfínek - Malý Orffestr
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
30
duben
Česká filharmonie - Josef Špaček
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1