English
středa
01
leden
Novoroční koncert - Česká filharmonie
Česká filharmonie
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
03
leden
Klavírní kvinteto České filharmonie
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
pátek
03
leden
Novoroční koncert s baletním vystoupením - South Coast Youth Symphony Orchestra (USA)
Ostatní pořadatelé
19:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
sobota
04
leden
Stanislav Gallin klavír - Smyčcové trio českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
05
leden
Komorní soubor Variace
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
pondělí
06
leden
Čajkovského Patetická - Symfonický orchestr Českého rozhlasu
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
07
leden
Novoroční koncert České spořitelny
Česká filharmonie
19:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
středa
08
leden
Paní učitelky a páni učitelé, pojďte si hrát
Česká filharmonie
08:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
08
leden
Sexteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
09
leden
(Ne)čti! - (Z)važ si!
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
10
leden
(Ne)čti! - (Z)važ si!
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
10
leden
Smyčcové kvarteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
sobota
11
leden
Cinque Archi
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
12
leden
Smyčcové kvarteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
13
leden
Peter Schöne, PhilHarmonia Octet Prague - ČSKH
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
14
leden
Ene, bene, cukr, kňoura - Fašánek
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
14
leden
Roman Patočka, Ingmar Lazar - ČSKH
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
15
leden
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
15
leden
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
16
leden
Pelíšek plný bicích - Rudolfínek
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
16
leden
Pelíšek plný bicích - Rudolfínek
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
16
leden
Pelíšek plný bicích - Rudolfínek
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
16
leden
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
17
leden
Královna harfy aneb sedm pedálů a čtyřicet sedm strun - Dopoledne s filharmoniky
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
17
leden
Kam zmizel můj strýc, pane presidente?
Česká filharmonie
10:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
pátek
17
leden
Jak se dělá hit? - Orchestr na kusy
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
17
leden
Královna harfy aneb sedm pedálů a čtyřicet sedm strun - Dopoledne s filharmoniky
Česká filharmonie
10:15 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
17
leden
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
18
leden
Koncert vítězů soutěže Nadace Bohuslava Martinů 2018 (obor housle) - ČSKH
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
sobota
18
leden
Klub Filharmoniků na pokračování aneb Jak se dělá koncert
Česká filharmonie
14:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
sobota
18
leden
Czech Philharmonic Virtuosi
Česká filharmonie
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
19
leden
Jak se dělá hit? - Filharmonici na pokračování
Česká filharmonie
14:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
19
leden
La Tromba
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
19
leden
European Tour 2020 - Armenian State Symphony Orchestra
Ostatní pořadatelé
19:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pondělí
20
leden
Baborák a Spence pod taktovkou Anu Tali - Symfonický orchestr Českého rozhlasu
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
22
leden
Katia a Marielle Labèque - Česká filharmonie
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
23
leden
Ozvučená větev aneb dřevěné nástroje nejen ze dřeva - Dopoledne s filharmoniky
Česká filharmonie
08:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
23
leden
Pelíšek plný bicích - Rudolfínek
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
23
leden
Ozvučená větev aneb dřevěné nástroje nejen ze dřeva - Dopoledne s filharmoniky
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
23
leden
Pelíšek plný bicích - Rudolfínek
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
23
leden
Pelíšek plný bicích - Rudolfínek
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
23
leden
Katia a Marielle Labèque - Česká filharmonie
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
24
leden
Královna harfy aneb sedm pedálů a čtyřicet sedm strun - Dopoledne s filharmoniky
Česká filharmonie
08:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
24
leden
Ozvučená větev aneb dřevěné nástroje nejen ze dřeva - Dopoledne s filharmoniky
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
24
leden
Královna harfy aneb sedm pedálů a čtyřicet sedm strun - Dopoledne s filharmoniky
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
24
leden
Ozvučená větev aneb dřevěné nástroje nejen ze dřeva - Dopoledne s filharmoniky
Česká filharmonie
10:15 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
24
leden
Katia a Marielle Labèque - Česká filharmonie
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
25
leden
Cimbálová muzika České filharmonie
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
27
leden
The Nahgash Enseble of Armenia
Ostatní pořadatelé
20:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
úterý
28
leden
Ene, bene, cukr, kňoura - Fašánek
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
29
leden
Česká filharmonie - Piotr Anderszewski
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
29
leden
Česká filharmonie - Piotr Anderszewski
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
30
leden
Hou, hou, housle jdou - Rudolfínek
Česká filharmonie
09:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
čtvrtek
30
leden
Hou, hou, housle jdou - Rudolfínek
Česká filharmonie
10:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
čtvrtek
30
leden
Hou, hou, housle jdou - Rudolfínek
Česká filharmonie
11:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
čtvrtek
30
leden
Česká filharmonie - Piotr Anderszewski
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
31
leden
Česká filharmonie - Piotr Anderszewski
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1