English
neděle
01
listopad
Klavírní festival Rudolfa Firkušného - Francesco Piemontesi
Ostatní pořadatelé
20:00 /
On-line na firkusny.cz
Česká republika Praha
pondělí
02
listopad
Čtyři živly - Vzduch
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
pondělí
02
listopad
Český spolek pro komorní hudbu - Ondřej Vrabec
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
03
listopad
Dopoledne s filharmoniky - Z bicí kuchyně…
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
03
listopad
Dopoledne s filharmoniky - Z bicí kuchyně…
Česká filharmonie
10:15 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
03
listopad
Klavírní festival Rudolfa Firkušného / Julianna Avdějeva
Ostatní pořadatelé
20:00 /
On-line na firkusny.cz
Česká republika Praha
středa
04
listopad
Barvy zvuků, zvuky barev
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
06
listopad
Barvy zvuků, zvuky barev
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
06
listopad
Struny podzimu 2020 - Andreas Scholl & Tamar Halperin: Twilight People
Ostatní pořadatelé
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
sobota
07
listopad
Český spolek pro komorní hudbu - Pražský žesťový soubor
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
Česká republika Praha 1
sobota
07
listopad
100 minut mezi tóny
Česká filharmonie
10:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
sobota
07
listopad
100 minut mezi tóny
Česká filharmonie
14:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
11
listopad
Hej Romale!
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
11
listopad
Collegium 1704 - Bella mia fiamma
Collegium 1704
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
12
listopad
Hej Romale!
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
12
listopad
Musica ludus aneb Hudba hrou
Česká filharmonie
13:00 /
Sukova síň a další prostory
Česká republika Praha 1
pátek
13
listopad
Musica ludus aneb Hudba hrou
Česká filharmonie
08:30 /
Sukova síň a další prostory
Česká republika Praha 1
sobota
14
listopad
PKF – Prague Philharmonia - Greig. Brahms. Beethoven (A2)
PKF - Prague Philharmonia
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
neděle
15
listopad
Pocta sv. Cecílii XXIX - Jiří Stivín a Collegium Quodlibet
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
úterý
17
listopad
Česká filharmonie - Koncerty pro svobodu a demokracii
Česká filharmonie
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
17
listopad
Koncert pro svobodu a demokracii - Smetana: Má vlast
Česká filharmonie
20:15 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
18
listopad
Česká filharmonie - Koncerty pro svobodu a demokracii
Česká filharmonie
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
20
listopad
Rolando Villazón – tenor, Xavier de Maistre – harfa - Serenata Latina
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
sobota
21
listopad
Struny podzimu 2020 - Jiří Suchý Recitál
Ostatní pořadatelé
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
úterý
24
listopad
Český spolek pro komorní hudbu - Mahan Esfahani a Hille Perl
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
25
listopad
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
09:00 /
různé prostory Rudolfina
Praha 1
středa
25
listopad
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
10:00 /
různé prostory Rudolfina
Praha 1
středa
25
listopad
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
11:00 /
různé prostory Rudolfina
Praha 1
středa
25
listopad
Česká filharmonie - Příhody lišky Bystroušky
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
26
listopad
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
09:00 /
různé prostory Rudolfina
Praha 1
čtvrtek
26
listopad
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
10:00 /
různé prostory Rudolfina
Praha 1
čtvrtek
26
listopad
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
11:00 /
různé prostory Rudolfina
Praha 1
čtvrtek
26
listopad
Česká filharmonie - Příhody lišky Bystroušky
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
27
listopad
Dopoledne s filharmoniky - Napnutý jako struna
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
27
listopad
Dopoledne s filharmoniky - Napnutý jako struna
Česká filharmonie
10:15 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
27
listopad
Česká filharmonie - Příhody lišky Bystroušky
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
29
listopad
PKF – Prague Philharmonia - Hledá se oslavenec! (D2)
PKF - Prague Philharmonia
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
neděle
29
listopad
PKF – Prague Philharmonia - Hledá se oslavenec! (E2)
PKF - Prague Philharmonia
12:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
neděle
29
listopad
Vojtěch Jouza - První adventní koncert
Česká filharmonie
15:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
29
listopad
Česká filharmonie živě u vás I - John Eliot Gardiner
Česká filharmonie
20:15 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
30
listopad
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R3 / Sokrates Iana Bostridge
SOČR
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pondělí
30
listopad
Čtyři živly - Vzduch
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
pondělí
30
listopad
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R3 / Sokrates Iana Bostridge
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha