English
čtvrtek
01
říjen
Smyčcové trio českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
pátek
02
říjen
Fašánek - Cinkylinky jeřabinky
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
pátek
02
říjen
Koncert filmové hudby Western
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
sobota
03
říjen
Filharmo-hraní - La Trombaráda
Česká filharmonie
14:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
sobota
03
říjen
Buona Sera Quintetto
Česká filharmonie
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
sobota
03
říjen
Česká filharmonie - Mezinárodní hudební festival Český Krumlov
Česká filharmonie
19:00 /
Zámecká jízdárna
Česká republika Český Krumlov
neděle
04
říjen
Filharmonici na pokračování - Princezny, hurá na draka!
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
04
říjen
Filharmonici na pokračování - Princezny, hurá na draka!
Česká filharmonie
17:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
04
říjen
Cinque Archi
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
05
říjen
Čtyři živly - Oheň
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
pondělí
05
říjen
Český spolek pro komorní hudbu - Pavel Haas Quartet a Quartetto di Cremona
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
07
říjen
Česká filharmonie - Karen Gomyo
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
07
říjen
Česká filharmonie - Karen Gomyo
Česká filharmonie
18:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
07
říjen
Česká filharmonie - Karen Gomyo
Česká filharmonie
20:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
08
říjen
Rudolfínek - Smyčcové mlsání
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
08
říjen
Rudolfínek - Smyčcové mlsání
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
08
říjen
Rudolfínek - Smyčcové mlsání
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
08
říjen
Česká filharmonie - Karen Gomyo
Česká filharmonie
18:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
08
říjen
Česká filharmonie - Karen Gomyo
Česká filharmonie
20:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
09
říjen
Dopoledne s filharmoniky - Čáry máry dirigent
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
09
říjen
Dopoledne s filharmoniky - Čáry máry dirigent
Česká filharmonie
10:15 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
09
říjen
Česká filharmonie - Karen Gomyo
Česká filharmonie
18:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
09
říjen
Česká filharmonie - Karen Gomyo
Česká filharmonie
20:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
10
říjen
Český spolek pro komorní hudbu - Dvořákovo klavírní trio
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
Česká republika Praha 1
sobota
10
říjen
Česká dechová harmonie
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
11
říjen
Rolando Villazón – tenor, Xavier de Maistre – harfa - Serenata Latina
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pondělí
12
říjen
Čtyři živly - Oheň
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
pondělí
12
říjen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R1 / Drejsl & Voříšek
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
úterý
13
říjen
Dopoledne s filharmoniky - Čáry máry dirigent
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
13
říjen
Dopoledne s filharmoniky - Čáry máry dirigent
Česká filharmonie
10:15 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
13
říjen
Český spolek pro komorní hudbu - Prague Philharmonia Wind Quintet
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
14
říjen
Fašánek - Cinkylinky jeřabinky
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
středa
14
říjen
PKF – Prague Philharmonia - Beethoven. Martinů (A1)
PKF - Prague Philharmonia
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
15
říjen
Vesselin Stanev - klavírní recitál
Ostatní pořadatelé
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pátek
16
říjen
Fašánek - Cinkylinky jeřabinky
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
sobota
17
říjen
PKF – Prague Philharmonia - Cesta k pramenům (D1)
PKF - Prague Philharmonia
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
sobota
17
říjen
PKF – Prague Philharmonia - Cesta k pramenům (E1)
PKF - Prague Philharmonia
12:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
sobota
17
říjen
Lise De La Salle - Klavírní recitál
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
neděle
18
říjen
Kroky do nového světa - Smetanova Vltava a Šárka
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
19
říjen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R2 / Strauss & Beethoven
Česká filharmonie
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pondělí
19
říjen
Čtyři živly - Oheň
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
pondělí
19
říjen
Baroko v moderním rámu
Ostatní pořadatelé
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
pondělí
19
říjen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R2 / Strauss & Beethoven
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
úterý
20
říjen
Kroky do nového světa - Smetanova Vltava a Šárka
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
20
říjen
Collegium 1704 - Magnificat
Collegium 1704
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
středa
21
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň a další prostory
Česká republika Praha 1
středa
21
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň a další prostory
Česká republika Praha 1
středa
21
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň a další prostory
Česká republika Praha 1
středa
21
říjen
Český spolek pro komorní hudbu - Martina Janková a Musica Florea
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
22
říjen
Kroky do nového světa - Smetanova Vltava a Šárka
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
22
říjen
Kroky do nového světa - Smetanova Vltava a Šárka
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
23
říjen
Kroky do nového světa - Smetanova Vltava a Šárka
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
25
říjen
Pocta Antonínu Kraftovi k 200. jubileu - Beethovenův violoncellový virtuóz a skladatel
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
úterý
27
říjen
Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté, Zahajovací koncert
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha