English
pátek
02
říjen
Fašánek - Cinkylinky jeřabinky
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
sobota
03
říjen
Filharmo-hraní - La Trombaráda
Česká filharmonie
14:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
04
říjen
Filharmonici na pokračování - Princezny, hurá na draka!
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
04
říjen
Filharmonici na pokračování - Princezny, hurá na draka!
Česká filharmonie
17:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
05
říjen
Čtyři živly - Oheň
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
středa
07
říjen
Česká filharmonie - Karen Gomyo
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
07
říjen
Česká filharmonie - Karen Gomyo
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
08
říjen
Rudolfínek - Smyčcové mlsání
Česká filharmonie
09:00 /
různé prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
čtvrtek
08
říjen
Rudolfínek - Smyčcové mlsání
Česká filharmonie
10:00 /
různé prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
čtvrtek
08
říjen
Rudolfínek - Smyčcové mlsání
Česká filharmonie
11:00 /
různé prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
čtvrtek
08
říjen
Česká filharmonie - Karen Gomyo
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
09
říjen
Dopoledne s filharmoniky - Čáry máry dirigent
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
09
říjen
Dopoledne s filharmoniky - Čáry máry dirigent
Česká filharmonie
10:15 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
09
říjen
Česká filharmonie - Karen Gomyo
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
12
říjen
Čtyři živly - Oheň
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
úterý
13
říjen
Dopoledne s filharmoniky - Čáry máry dirigent
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
13
říjen
Dopoledne s filharmoniky - Čáry máry dirigent
Česká filharmonie
10:15 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
14
říjen
Fašánek - Cinkylinky jeřabinky
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
pátek
16
říjen
Fašánek - Cinkylinky jeřabinky
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
neděle
18
říjen
Kroky do nového světa - Smetanova Vltava a Šárka
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
19
říjen
Čtyři živly - Oheň
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
úterý
20
říjen
Hej Romale!
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
20
říjen
Kroky do nového světa - Smetanova Vltava a Šárka
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
21
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
09:00 /
různé prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
středa
21
říjen
Hej Romale!
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
21
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
10:00 /
různé prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
středa
21
říjen
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
11:00 /
různé prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
čtvrtek
22
říjen
Hej Romale!
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
22
říjen
Kroky do nového světa - Smetanova Vltava a Šárka
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
22
říjen
Kroky do nového světa - Smetanova Vltava a Šárka
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
23
říjen
Kroky do nového světa - Smetanova Vltava a Šárka
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1