English
pátek
01
leden
Česká filharmonie - Novoroční koncert
Česká filharmonie
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
05
leden
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň a další prostory
Česká republika Praha 1
úterý
05
leden
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň a další prostory
Česká republika Praha 1
úterý
05
leden
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň a další prostory
Česká republika Praha 1
středa
06
leden
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň a další prostory
Česká republika Praha 1
středa
06
leden
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň a další prostory
Česká republika Praha 1
středa
06
leden
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň a další prostory
Česká republika Praha 1
sobota
09
leden
100 minut mezi tóny
Česká filharmonie
14:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
11
leden
Hluboký vesmír
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň a další prostory
Česká republika Praha 1
pondělí
11
leden
Hluboký vesmír
Česká filharmonie
10:25 /
Sukova síň a další prostory
Česká republika Praha 1
úterý
12
leden
Fašánek - Ene, bene, cukr, kňoura
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
úterý
12
leden
Kroky do nového světa - Dvořákův Vodník a Polednice
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
13
leden
Fašánek - Ene, bene, cukr, kňoura
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
středa
13
leden
Česká filharmonie - Manfred Honeck
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
13
leden
Česká filharmonie - Manfred Honeck
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
14
leden
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
09:00 /
různé prostory Rudolfina
Praha 1
čtvrtek
14
leden
Kroky do nového světa - Dvořákův Vodník a Polednice
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
14
leden
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
10:00 /
různé prostory Rudolfina
Praha 1
čtvrtek
14
leden
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
11:00 /
různé prostory Rudolfina
Praha 1
čtvrtek
14
leden
Česká filharmonie - Manfred Honeck
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
15
leden
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
09:00 /
různé prostory Rudolfina
Praha 1
pátek
15
leden
Kroky do nového světa - Dvořákův Vodník a Polednice
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
15
leden
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
10:00 /
různé prostory Rudolfina
Praha 1
pátek
15
leden
Rudolfínek - Hravá harfa
Česká filharmonie
11:00 /
různé prostory Rudolfina
Praha 1
pátek
15
leden
Česká filharmonie - Manfred Honeck
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
17
leden
Kroky do nového světa - Dvořákův Vodník a Polednice
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
18
leden
Kroky do nového světa - Dvořákův Vodník a Polednice
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
19
leden
Fašánek - Ene, bene, cukr, kňoura
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
středa
20
leden
Múzy mlčí, slyšíš?
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
22
leden
Múzy mlčí, slyšíš?
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
sobota
23
leden
Filharmo-hraní - Hrom(ek) do police
Česká filharmonie
14:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
24
leden
Filharmonici na pokračování - O tajemných bytostech
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
24
leden
Filharmonici na pokračování - O tajemných bytostech
Česká filharmonie
17:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
25
leden
Barvy zvuků, zvuky barev
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
26
leden
Barvy zvuků, zvuky barev
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
27
leden
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
27
leden
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
28
leden
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
28
leden
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
28
leden
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
28
leden
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
29
leden
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1