English
středa
03
únor
Česká filharmonie - Katia a Marielle Labèque
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
03
únor
Česká filharmonie - Katia a Marielle Labèque
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
04
únor
Filharmonici na pokračování - O tajemných bytostech
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
04
únor
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
04
únor
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
04
únor
Filharmonici na pokračování - O tajemných bytostech
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
04
únor
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
04
únor
Česká filharmonie - Katia a Marielle Labèque
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
04
únor
Česká filharmonie - Semjon Byčkov a sestry Labèquovy
Česká filharmonie
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
05
únor
Česká filharmonie - Katia a Marielle Labèque
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
06
únor
Chanticleer „Orchestra of Voices“
Ostatní pořadatelé
19:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
neděle
07
únor
Český spolek pro komorní hudbu - Ian Bostridge a Vadym Kholodenko
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
07
únor
Česká filharmonie - Vídeň
Česká filharmonie
18:00 /
Konzerthaus
Rakousko Vídeň
pondělí
08
únor
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R6/ Benjamin Grosvenor hraje Brittena
SOČR
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pondělí
08
únor
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R6/ Benjamin Grosvenor hraje Brittena
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pondělí
08
únor
Česká filharmonie - Vídeň
Česká filharmonie
19:30 /
Konzerthaus
Rakousko Vídeň
úterý
09
únor
Český spolek pro komorní hudbu - Camille Thomas a Lukáš Klánský
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
09
únor
Česká filharmonie - Paříž
Česká filharmonie
20:30 /
Philharmonie de Paris
Francie Paříž
středa
10
únor
Česká filharmonie - Brusel
Česká filharmonie
20:00 /
BOZAR
Belgie Brusel
čtvrtek
11
únor
PKF – Prague Philharmonia - Křenek. Fibich. Mendelssohn (A5)
PKF - Prague Philharmonia
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
11
únor
Česká filharmonie - Amsterdam
Česká filharmonie
20:15 /
Concertgebouw
Nizozemsko Amsterdam
sobota
13
únor
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - P3 / SOČR & Brad Mehldau
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
sobota
13
únor
Česká filharmonie - Londýn
Česká filharmonie
19:30 /
Barbican Centre
Velká Británie Londýn
neděle
14
únor
PKF – Prague Philharmonia - Expres do neznáma (D3)
PKF - Prague Philharmonia
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
neděle
14
únor
PKF – Prague Philharmonia - Expres do neznáma (E3)
PKF - Prague Philharmonia
12:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pondělí
15
únor
Collegium 1704 - De profundis
Collegium 1704
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
sobota
20
únor
A přece se učí!
Česká filharmonie
20:15 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pondělí
22
únor
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R7 / Obrazy a verše v ruské hudbě
SOČR
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pondělí
22
únor
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R7 / Obrazy a verše v ruské hudbě
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
středa
24
únor
Český spolek pro komorní hudbu - Jan Mráček
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
25
únor
Česká filharmonie - Zkouška orchestru
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
26
únor
Česká filharmonie - Zkouška orchestru
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1