Svátek mezi tóny Mimořádný koncert 100 minut mezi tóny

Svátek mezi tóny ⬩ Mimořádný koncert 100 minut mezi tóny

Klasický koncert se pod vedením Ondřeje Tichého promění v netradiční hudební setkání. Pojďte se s filharmoniky a jejich hudebními přáteli dotknout zvukových možností Dvořákovy síně a zaslechnout, co je zapsáno v jejích zdech.

Délka programu 1 hod 10 min
Od 7 do 100 let

Účinkující

Ondřej Tichý
Antonín Procházka
Jiřina Marešová
Josefína Matyášová
Judita Škodová
Vladislav Borovka
Vojtěch Nejedlý

,,Hudba je stejně tak nádhernou ozdobou našich životů, jako důležitým nástrojem mezilidské komunikace. Ukazuje nám, jak najít krásu uprostřed těžkosti, klid a rovnováhu v každodenním rozhodovaní. Učí nás, jak poskytnout podporu dětem a mladým lidem na jejich někdy nesnadné cestě k dospělosti nebo v učení“. To říká Ondřej Tichý, který je duší netradičních hudebních setkání v Rudolfinu. Pojďte se spolupodílet na rozeznívání hudby nebo jen v klidu naslouchat a prožít do hloubky přítomný okamžik. 

Koncert je určitým vyústěním celoroční cesty určené dětem, rodinám i vyučujícím, kteří se potkávali během workshopů a setkání, ale může se jich účastnit i úplný ,,nováček“. Srdečně tak zveme kamarády, rodiče i prarodiče, kteří mají chuť společně objevovat ,,genia loci“ Dvořákovy síně.

Rudolfinum — Dvořákova síň

5. 5. 2024 neděle 15:00

Událost již proběhla