Z Dvořákovy síně až na střechu Rudolfina

Komentované prohlídky pro všechny, kteří chtějí poznat zákulisí budovy a dozvědět se něco o její historii i současném provozu.

Poptávka a kontakty

Nejbližší termíny

 

 

Bohužel, v tuto chvíli nejsou vypsané žádné prohlídky.

Prohlédněte si také Galerii Rudolfinum. Na výstavy i komentované prohlídky výstav je vstup volný.

Program Galerie

Na prohlídku je potřeba se předem přihlásit

Rezervaci proveďte nejméně 3 pracovní dny před konáním prohlídky a vyčkejte prosím na potvrzení termínu. Pokud se přihlásí méně než 5 zájemců, prohlídka se nekoná.

Rezervovat prohlídku

O prohlídce

Praktické informace

Rezervace a platba vstupenky

Rezervaci prohlídek provádějte prosím přes rezervační formulář.

Po potvrzení termínu vám e-mailem zašleme číslo rezervace. Vstupenky zakoupíte na pokladnách České filharmonie v Rudolfinu. Při vyzvednutí vstupenky si připravte číslo rezervace a jméno, na které byla provedena.

Poskytované slevy

50 % pro děti od 7 let, studenty, seniory a ZTP/P

Kde se sejdeme

Sejdeme se 5 minut před začátkem prohlídky na schodišti k hlavnímu vstupu do Rudolfina. Přijďte prosím včas.

Ukázat mapku

Co vás ještě zajímá

Jsou prohlídky vhodné pro děti?

Děti se mohou účastnit. Prohlídka na ně ale není zaměřena, takže zpravidla brzy ztrácí pozornost. Účast dětí do 10 let proto spíše nedoporučujeme. V případě zájmu většího počtu dětí můžeme připravit speciální prohlídku pro skupiny.

Co dělat, když se nemohu zúčastnit?

Dejte nám prosím vědět co nejdříve. Vaše místo postoupíme náhradníkovi. Pokud už máte koupené vstupenky, lze vrácení peněz domluvit na e-mailu prohlidky@ceskafilharmonie.cz. Při zrušení prohlídky méně než 24 hodin předem vstupné nevracíme.

Může se při prohlídkách fotit?

Fotoaparáty a mobily s sebou. Pro osobní a nekomerční použití můžete fotit, co čočka ráčí. A moc nás potěší, když nás na sociálních sítích označíte!

Mám větší zavazadlo. Funguje v Rudolfinu šatna?

Pouze pokud se právě v Galerii Rudolfinum koná výstava. Pak je možné každý den s výjimkou pondělka využít šatnu ve dvoraně Rudolfina. Věci si zde prosím uložte ještě před srazem na prohlídku. Okruh vede opačným směrem. Jiná šatna k dispozici není, větší zavazadla s sebou proto raději nenoste.

Prohlídky pro skupiny

Pro organizované skupiny od 10 do 25 osob.

Pokud to program v Rudolfinu a naše personální možnosti dovolí, rádi vám vyjdeme vstříc a prohlídku přizpůsobíme charakteru skupiny.
Vedle klasických prohlídek v češtině, můžeme připravit skupinovou prohlídku v anglickém jazyce, prohlídku zaměřenou na dětské publikum nebo prohlídku pro hendikepované.

Skupinovou prohlídku si prosím domluvte na e-mailu

prohlidky@ceskafilharmonie.cz

Jakub

Bylo to moc pěkné. I když jsem nedávno četl knihu o Rudolfinu, tak mi znalost některých informací z kouzla prohlídky vůbec nic neubrala. Jako bych se vše dozvídal poprvé. Prohlídka Jitky Herčíkové je elegantní kombinací faktů, zakulisních informací a vtipu. A Rudolfinum samotné, no to se musí vidět naživo 🙂.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Rezervace prohlídky

Těšíme se na návštěvu

Celkový počet osob: 0

Přes formulář se může přihlasit maximálně 10 účastníků. Prohlídky pro větší skupiny domlouváme individuálně. Kontaktujte nás prosím na prohlidky@ceskafilharmonie.cz


  Kontakt

  Potřebujete více informací? Chcete prohlídku pro skupinu nad 10 osob? Napište nám nebo nám zanechte svůj telefon a se vám brzy ozveme.

  prohlidky@ceskafilharmonie.cz

   

   Výborně. Vaše číslo máme

   Zavoláme Vám v nejbližší pracovní dny mezi 9.00 až 16.00 hod.

   Poskytnutím svého čísla souhlasíte s tím, že se vám sami ozveme. Více o ochraně soukromí.