English
neděle
01
září
- České filharmonické kvarteto
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
03
září
- Czech Philharmonic Virtuosi
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
03
září
Singapore Chinese Orchestra - Tsung Yeh, Kam Ning, Yu Jia
Ostatní
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
04
září
Česká filharmonie - Zahajovací koncert 124. sezony
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
05
září
Česká filharmonie - Zahajovací koncert 124. sezony
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
06
září
- Cinque Archi
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
07
září
- Klavírní kvarteto Josefa Suka
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
08
září
Dvořákova Praha 2019 - Soltani, Orchestra Sinfonica Nazionale della Rai, Eschenbach
Dvořákova Praha
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
09
září
Dvořákova Praha 2019 - Kahánek, Essener Philharmoniker, Netopil
Dvořákova Praha
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
10
září
Dvořákova Praha 2019 - Gil Shaham, Josef Špaček, Pavel Nikl, Kian Soltani, Gerhard Oppitz
Dvořákova Praha
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
středa
11
září
Dvořákova Praha 2019 - Jamník, Symfonický orchestr Českého rozhlasu, Judd
Dvořákova Praha
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
13
září
- Sexteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
13
září
Dvořákova Praha 2019 - Gerstein, Česká filharmonie, Byčkov
Dvořákova Praha
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
14
září
- Komorní soubor Variace Praha
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
14
září
Dvořákova Praha 2019 - Shaham, PKF Prague Philharmonia, Villaume
Dvořákova Praha
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
15
září
- Sdružení hlubokých žesťů ČF
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
15
září
Dvořákova Praha 2019 - Mehta, Izraelská filharmonie, Pražský filharmonický sbor
Dvořákova Praha
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
16
září
Dvořákova Praha 2019 - Wihanovo Quarteto, Michail Lifits, Pauline Sachse, Jens Peter Maintz
Dvořákova Praha
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
19
září
- Kvarteto Norbert
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
čtvrtek
19
září
Dvořákova Praha 2019 - Kněžíková, Samek, Hoza, Benci, Symfonický orchestr Českého rozhlasu, Brauner
Dvořákova Praha
19:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
20
září
Slavnostní koncert - Festival Jarmily Novotné 2019
Ostatní
19:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
20
září
Dvořákova Praha 2019 - Boris Giltburg
Dvořákova Praha
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
21
září
- Smyčcové kvarteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
21
září
Dvořákova Praha 2019 - Renaud Capuçon, Česká filharmonie, Semjon Byčkov
Dvořákova Praha
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
22
září
- Smyčcové kvarteto českých filharmoniků
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
22
září
Dvořákova Praha 2019 - Ivo Pogorelich
Dvořákova Praha
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
23
září
Orchestr na kusy - Okresní přebor s Cimbálovou muzikou ČF
Ostatní
18:30 /
Mladá Boleslav
Česká republika Mladá Boleslav
pondělí
23
září
Dvořákova Praha 2019 - Benedetti, Estonský národní orchestr, Järvi
Dvořákova Praha
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
úterý
24
září
Fašánek - Cinkylinky jeřabinky
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
27
září
- Cinque Archi
Česká filharmonie
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pátek
27
září
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Slavnostní zahajovací koncert
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
sobota
28
září
- Czech Philharmonic Virtuosi
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
29
září
- Divertimento Quartet
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
neděle
29
září
Mladá Praha 2019 - 28. mezinárodní hudební festival
Ostatní
19:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00
pondělí
30
září
Čtyři živly - Oheň
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1 Alšovo nábřeží 12 110 00