English
úterý
01
červen
Hej Romale!
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
02
červen
Hej Romale!
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
03
červen
Pražské jaro - Závěrečný koncert
Pražské Jaro
20:00 /
Smetanova síň
Česká republika Praha
pátek
04
červen
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
04
červen
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
04
červen
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
06
červen
Koncert Společného orchestru žáků základních uměleckých škol a hráčů České filharmonie
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
06
červen
Koncert Společného orchestru žáků základních uměleckých škol a hráčů České filharmonie
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
09
červen
Česká filharmonie - Koncert pro abonenty
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
středa
09
červen
Česká filharmonie - Koncert pro abonenty
Česká filharmonie
18:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
středa
09
červen
Česká filharmonie - Leonidas Kavakos
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
09
červen
Česká filharmonie - Koncert pro abonenty
Česká filharmonie
20:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
10
červen
Česká filharmonie - Koncert pro abonenty
Česká filharmonie
18:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
10
červen
Česká filharmonie - Leonidas Kavakos
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
10
červen
Česká filharmonie - Koncert pro abonenty
Česká filharmonie
20:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pátek
11
červen
Česká filharmonie - Leonidas Kavakos
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
12
červen
PKF – Prague Philharmonia - Ginastera. Schulhoff. Dvořák (A8)
PKF - Prague Philharmonia
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
neděle
13
červen
Česká filharmonie - Vídeň
Česká filharmonie
18:00 /
Konzerthaus
Rakousko Vídeň
neděle
13
červen
Joyce DiDonato & Craig Terry
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
neděle
13
červen
Česká filharmonie - Vídeň
Česká filharmonie
20:30 /
Konzerthaus
Rakousko Vídeň
pondělí
14
červen
Symfonický orchestr českého rozhlasu - R12 / Toshio Hosokawa – psáno pro SOČR
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
17
červen
Česká filharmonie - Koncert pro abonenty
Česká filharmonie
18:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
17
červen
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
17
červen
Česká filharmonie - Koncert pro abonenty
Česká filharmonie
20:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pátek
18
červen
Česká filharmonie - Koncert pro abonenty
Česká filharmonie
18:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pátek
18
červen
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
18
červen
Česká filharmonie - Koncert pro abonenty
Česká filharmonie
20:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
sobota
19
červen
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
23
červen
Česká filharmonie - Open Air koncert
Česká filharmonie
20:15 /
Open air
Česká republika Sychrov
úterý
29
červen
Rolando Villazón – tenor, Xavier de Maistre – harfa - Serenata Latina
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha