English
neděle
01
březen
PKF – Prague Philharmonia - S hudbou do vesmíru (D3)
PKF - Prague Philharmonia
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
01
březen
PKF – Prague Philharmonia - S hudbou do vesmíru (E3)
PKF - Prague Philharmonia
12:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
01
březen
Komorní soubor Variace Praha
Česká filharmonie
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
02
březen
Čtyři živly - Voda
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
04
březen
Čtyři kroky do nového světa - Dvořákovo Stabat Mater
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
05
březen
Rudolfínek - Bystrý lišák Leoš
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
05
březen
Rudolfínek - Bystrý lišák Leoš
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
05
březen
Rudolfínek - Bystrý lišák Leoš
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
08
březen
PKF – Prague Philharmonia - Čajkovskij. Stravinskij. Wissmer (A6)
PKF - Prague Philharmonia
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
09
březen
Čtyři živly - Voda
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
09
březen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Leila Josefowicz hraje Berga
SOČR
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
09
březen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Leila Josefowicz hraje Berga
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
10
březen
Vytvořte si orchestr
Česká filharmonie
08:45 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
úterý
10
březen
Hej Romale! Workshop
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
10
březen
Vytvořte si orchestr
Česká filharmonie
10:10 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
úterý
10
březen
100 minut mezi tóny - Mezigenerační hudební setkání
Česká filharmonie
16:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
10
březen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Leila Josefowicz hraje Berga
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
11
březen
Hej Romale! Workshop
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
11
březen
Čtyři kroky do nového světa - Dvořákovo Stabat Mater
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
11
březen
ČSKH - Wies de Boevé, Bennewitzovo kvarteto
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
12
březen
Hej Romale! Workshop
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
12
březen
Čtyři kroky do nového světa - Dvořákovo Stabat Mater
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
12
březen
Buona Sera Quintetto
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
12
březen
Čtyři kroky do nového světa - Dvořákovo Stabat Mater
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
13
březen
Czech Philharmonic Virtuosi
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
13
březen
Collegium 1704 - Actus tragicus
Collegium 1704
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
neděle
15
březen
Komorní orchestr České filharmonie - Zoltán Fejérvári, Jan Mráček
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
16
březen
ČSKH - Klavírní kvarteto Josefa Suka
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
18
březen
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
19
březen
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
20
březen
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
21
březen
ČSKH - Aleš Bárta
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
pondělí
23
březen
Fašánek - Byla jedna kukla a ta kukla pukla!
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
24
březen
Fašánek - Byla jedna kukla a ta kukla pukla!
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
24
březen
Sdružení hlubokých žesťů ČF
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
25
březen
Česká filharmonie - Lisa Batiashvili, Gautier Capuçon
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
26
březen
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
26
březen
Kam zmizel můj strýc, pane presidente?
Česká filharmonie
10:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha 1
čtvrtek
26
březen
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
26
březen
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
26
březen
Česká filharmonie - Lisa Batiashvili, Gautier Capuçon
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
27
březen
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
27
březen
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
27
březen
Rudolfínek - Ouška (h)oboje
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
27
březen
Česká filharmonie - Lisa Batiashvili, Gautier Capuçon
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
30
březen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - Světová premiéra - psáno pro SOČR
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
úterý
31
březen
Hluboký vesmír
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
31
březen
Hluboký vesmír
Česká filharmonie
10:25 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
31
březen
ČSKH - M. Cukrová, K. Englichová, V. Veverka, P. Nouzovský, M. Kasík, A. Klemens
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1