English
pondělí
01
březen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R8 / Elina Vähälä hraje Bartóka
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
středa
03
březen
Dopoledne s filharmoniky - Z bicí kuchyně…
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
03
březen
Dopoledne s filharmoniky - Z bicí kuchyně…
Česká filharmonie
10:15 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
08
březen
Čtyři živly - Voda
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
pondělí
08
březen
Český spolek pro komorní hudbu - Gewandhaus Bläserquintett
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
10
březen
Česká filharmonie - Jana Boušková
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
10
březen
Česká filharmonie - Jana Boušková
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
11
březen
Česká filharmonie - Jana Boušková
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
12
březen
Česká filharmonie - Jana Boušková
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
13
březen
100 minut mezi tóny
Česká filharmonie
10:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
sobota
13
březen
Český spolek pro komorní hudbu - European Guitar Quartet
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
Česká republika Praha 1
sobota
13
březen
100 minut mezi tóny
Česká filharmonie
14:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
neděle
14
březen
Český spolek pro komorní hudbu - Alisa Weilerstein a David Mareček
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
15
březen
Čtyři živly - Voda
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
úterý
16
březen
Hej Romale!
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
17
březen
Hej Romale!
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
18
březen
Hej Romale!
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
18
březen
Česká filharmonie - David Robertson
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
18
březen
Česká filharmonie - David Robertson
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
19
březen
Barvy zvuků, zvuky barev
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pátek
19
březen
Česká filharmonie - David Robertson
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
sobota
20
březen
Česká filharmonie - David Robertson
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
21
březen
Filharmo-hraní - Hup do pohádky
Česká filharmonie
14:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
22
březen
Čtyři živly - Voda
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
úterý
23
březen
Český spolek pro komorní hudbu - Harmonie českých filharmoniků
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
24
březen
Rudolfínek - Bystrý lišák Leoš
Česká filharmonie
09:00 /
různé prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
středa
24
březen
Rudolfínek - Bystrý lišák Leoš
Česká filharmonie
10:00 /
různé prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
středa
24
březen
Rudolfínek - Bystrý lišák Leoš
Česká filharmonie
11:00 /
různé prostory Rudolfina
Česká republika Praha 1
středa
24
březen
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
čtvrtek
25
březen
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pátek
26
březen
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
28
březen
Filharmonici na pokračování - O nejkrásnější pohádce aneb Jak hudba vypráví příběhy
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
neděle
28
březen
Filharmonici na pokračování - O nejkrásnější pohádce aneb Jak hudba vypráví příběhy
Česká filharmonie
17:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
29
březen
Filharmonici na pokračování - O nejkrásnější pohádce aneb Jak hudba vypráví příběhy
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
29
březen
Filharmonici na pokračování - O nejkrásnější pohádce aneb Jak hudba vypráví příběhy
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
pondělí
29
březen
Symfonický orchestr Českého rozhlasu - R9 / Mahlerova devátá
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
úterý
30
březen
Rudolfínek - Smyčcové mlsání
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
30
březen
Rudolfínek - Smyčcové mlsání
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
úterý
30
březen
Rudolfínek - Smyčcové mlsání
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
31
březen
Rudolfínek - Smyčcové mlsání
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
31
březen
Hudbou k sobě i tichu
Česká filharmonie
09:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1
středa
31
březen
Rudolfínek - Smyčcové mlsání
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
31
březen
Rudolfínek - Smyčcové mlsání
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha 1
středa
31
březen
Český spolek pro komorní hudbu - Clemens Hagen a Wihanovo kvarteto
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha 1