English
středa
01
červen
Rudolfínek - Pelíšek plný bicích
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
středa
01
červen
Rudolfínek - Pelíšek plný bicích
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
středa
01
červen
Rudolfínek - Pelíšek plný bicích
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
02
červen
Rudolfínek - Pelíšek plný bicích
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
02
červen
Rudolfínek - Pelíšek plný bicích
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
02
červen
Rudolfínek - Pelíšek plný bicích
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
sobota
04
červen
D4 Ve víru kotle - PKF – Prague Philharmonia
PKF - Prague Philharmonia
10:00 /
Dvořákova síň
sobota
04
červen
E4 Ve víru kotle - PKF – Prague Philharmonia
PKF - Prague Philharmonia
12:00 /
Dvořákova síň
pondělí
06
červen
Čtyři živly - Země
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory
Česká republika Praha
úterý
07
červen
Hej Romale!
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň a další prostory
Česká republika Praha
středa
08
červen
Hej Romale!
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň a další prostory
Česká republika Praha
středa
08
červen
Česká filharmonie - Michael Tilson Thomas
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
středa
08
červen
Česká filharmonie - Michael Tilson Thomas
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
09
červen
Hej Romale!
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň a další prostory
Česká republika Praha
čtvrtek
09
červen
Kniha džunglí
Ostatní pořadatelé
19:00 /
Jatka 78
Česká republika Praha
čtvrtek
09
červen
Česká filharmonie - Michael Tilson Thomas
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pátek
10
červen
O Moravských dvojzpěvech
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha
pátek
10
červen
Kniha džunglí
Ostatní pořadatelé
19:00 /
Jatka 78
Česká republika Praha
pátek
10
červen
Česká filharmonie - Michael Tilson Thomas
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
sobota
11
červen
Kniha džunglí
Ostatní pořadatelé
15:00 /
Jatka 78
Česká republika Praha
sobota
11
červen
Kniha džunglí
Ostatní pořadatelé
19:00 /
Jatka 78
Česká republika Praha
neděle
12
červen
Kniha džunglí
Ostatní pořadatelé
15:00 /
Jatka 78
Česká republika Praha
neděle
12
červen
O Moravských dvojzpěvech
Česká filharmonie
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
neděle
12
červen
A9 Francouzsko-německé dialogy - PKF – Prague Philharmonia
PKF - Prague Philharmonia
19:30 /
Dvořákova síň
pondělí
13
červen
R13 / Alexander Liebreich a Leila Josefowicz
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
úterý
14
červen
Kniha džunglí
Ostatní pořadatelé
19:00 /
Jatka 78
Česká republika Praha
středa
15
červen
Česká filharmonie - Keith Lockhart
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
středa
15
červen
Kniha džunglí
Ostatní pořadatelé
19:00 /
Jatka 78
Česká republika Praha
středa
15
červen
Česká filharmonie - Keith Lockhart
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
16
červen
Kniha džunglí
Ostatní pořadatelé
19:00 /
Jatka 78
Česká republika Praha
čtvrtek
16
červen
Česká filharmonie - Keith Lockhart
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pátek
17
červen
Kniha džunglí
Ostatní pořadatelé
19:00 /
Jatka 78
Česká republika Praha
pátek
17
červen
Česká filharmonie - Keith Lockhart
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
sobota
18
červen
Kniha džunglí
Ostatní pořadatelé
15:00 /
Jatka 78
Česká republika Praha
sobota
18
červen
Kniha džunglí
Ostatní pořadatelé
19:00 /
Jatka 78
Česká republika Praha
neděle
19
červen
Kniha džunglí
Ostatní pořadatelé
15:00 /
Jatka 78
Česká republika Praha
úterý
21
červen
Kniha džunglí
Ostatní pořadatelé
19:00 /
Jatka 78
Česká republika Praha
středa
22
červen
Kniha džunglí
Ostatní pořadatelé
19:00 /
Jatka 78
Česká republika Praha
středa
22
červen
Česká filharmonie - Open Air koncert
Česká filharmonie
20:20 /
Hradčanské náměstí
Česká republika Praha