English
sobota
01
leden
Česká filharmonie - Novoroční odpolední koncert
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
sobota
01
leden
Česká filharmonie - Novoroční galakoncert
Česká filharmonie
20:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
úterý
04
leden
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
09:00 /
Dvořákova síň a další prostory
Česká republika Praha
úterý
04
leden
Vláčkem za Dvořá(č)kem
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
úterý
04
leden
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň a další prostory
Česká republika Praha
úterý
04
leden
Vláčkem za Dvořá(č)kem
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
úterý
04
leden
Rudolfínek - Malé (nejen) hudební řádění
Česká filharmonie
11:00 /
Dvořákova síň a další prostory
Česká republika Praha
úterý
04
leden
Vláčkem za Dvořá(č)kem
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
středa
05
leden
Vláčkem za Dvořá(č)kem
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
středa
05
leden
Vláčkem za Dvořá(č)kem
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
středa
05
leden
Vláčkem za Dvořá(č)kem
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
pátek
07
leden
Vláčkem za Dvořá(č)kem
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
pátek
07
leden
Vláčkem za Dvořá(č)kem
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
pátek
07
leden
Vláčkem za Dvořá(č)kem
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
pondělí
10
leden
Hluboký vesmír
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň a další prostory
Česká republika Praha
pondělí
10
leden
Hluboký vesmír
Česká filharmonie
10:25 /
Sukova síň a další prostory
Česká republika Praha
pondělí
10
leden
Dvořákovy taneční - Taneční kurz ve stylu Dvořákovy doby
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň a Dvorana
Česká republika Praha
pondělí
10
leden
Kroky do nového světa s Antonínem Dvořákem - Symfonické básně Vodník a Polednice
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
úterý
11
leden
Hluboký vesmír
Česká filharmonie
08:45 /
Sukova síň a další prostory
Česká republika Praha
úterý
11
leden
Hluboký vesmír
Česká filharmonie
10:25 /
Sukova síň a další prostory
Česká republika Praha
středa
12
leden
Hudba do škol - Workshopy pro učitele předškolní výchovy: II. Zimní setkání
Česká filharmonie
08:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha
středa
12
leden
Česká filharmonie - Anne-Sophie Mutter
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
13
leden
Rudolfínek - Pelíšek plný bicích
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
13
leden
Rudolfínek - Pelíšek plný bicích
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
13
leden
Kroky do nového světa. S Antonínem Dvořákem. - Symfonické básně Vodník a Polednice
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
13
leden
Rudolfínek - Pelíšek plný bicích
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
13
leden
Česká filharmonie - Anne-Sophie Mutter
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pátek
14
leden
Kam zmizel můj strýc, pane presidente?
Česká filharmonie
10:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha
pátek
14
leden
Kroky do nového světa. S Antonínem Dvořákem. - Symfonické básně Vodník a Polednice
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pátek
14
leden
Česká filharmonie - Anne-Sophie Mutter
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
sobota
15
leden
Julius Eastman - Crazy Nigger
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
neděle
16
leden
100 minut mezi tóny
Česká filharmonie
16:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha
pondělí
17
leden
Kroky do nového světa. S Antonínem Dvořákem. - Symfonické básně Vodník a Polednice
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pondělí
17
leden
Kam zmizel můj strýc, pane presidente?
Česká filharmonie
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
20
leden
Rudolfínek - Malý Orffestr
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
20
leden
Rudolfínek - Malý Orffestr
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
20
leden
Rudolfínek - Malý Orffestr
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
20
leden
Česká filharmonie - Jakub Hrůša
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pátek
21
leden
Česká filharmonie - Jakub Hrůša
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
sobota
22
leden
Česká filharmonie - Jakub Hrůša
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pondělí
24
leden
Kam zmizel můj strýc, pane presidente?
Česká filharmonie
10:00 /
Rudolfinum
Česká republika Praha
pondělí
24
leden
Dvořákovy taneční - Taneční kurz ve stylu Dvořákovy doby
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň a Dvorana
Česká republika Praha
úterý
25
leden
Fašánek aneb Rozpustilé lidové zvyky pro celý rok - Ene, bene, cukr, kňoura
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory
Česká republika Praha
středa
26
leden
Fašánek aneb Rozpustilé lidové zvyky pro celý rok - Ene, bene, cukr, kňoura
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory
Česká republika Praha
čtvrtek
27
leden
Fašánek aneb Rozpustilé lidové zvyky pro celý rok - Ene, bene, cukr, kňoura
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň a další prostory
Česká republika Praha
pátek
28
leden
O Moravských dvojzpěvech
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha
neděle
30
leden
Má píseň zas mi láskou zní
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
pondělí
31
leden
Dvořákovy taneční - Taneční kurz ve stylu Dvořákovy doby
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň a Dvorana
Česká republika Praha