English
úterý
01
únor
O Moravských dvojzpěvech
Česká filharmonie
09:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha
úterý
01
únor
O Moravských dvojzpěvech
Česká filharmonie
19:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
středa
02
únor
Česká filharmonie - Alain Altinoglu
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
středa
02
únor
Česká filharmonie - Alain Altinoglu
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
03
únor
Rudolfínek - Zvířátka a loupežníci v plechu
Česká filharmonie
09:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
03
únor
Rudolfínek - Zvířátka a loupežníci v plechu
Česká filharmonie
10:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
03
únor
Rudolfínek - Zvířátka a loupežníci v plechu
Česká filharmonie
11:00 /
Sukova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
03
únor
Česká filharmonie - Alain Altinoglu
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pátek
04
únor
Česká filharmonie - Alain Altinoglu
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
sobota
05
únor
Český spolek pro komorní hudbu - Thierry Escaich a Roman Hoza
Český spolek pro komorní hudbu
10:30 /
Sál Martinů
Česká republika Praha
středa
09
únor
Česká filharmonie - Tomáš Netopil
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
středa
09
únor
Česká filharmonie - Tomáš Netopil
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
10
únor
Česká filharmonie - Tomáš Netopil
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pátek
11
únor
Česká filharmonie - Tomáš Netopil
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
sobota
12
únor
Julius Eastman - Crazy Nigger
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pondělí
14
únor
Dvořákovy taneční - Taneční kurz ve stylu Dvořákovy doby
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň a Dvorana
Česká republika Praha
pondělí
14
únor
Koncert filmové hudby Valentýn
Ostatní pořadatelé
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
úterý
15
únor
Missa 1724 - Collegium 1704
Collegium 1704
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
středa
16
únor
Český spolek pro komorní hudbu - Jiří Vodička
Český spolek pro komorní hudbu
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
17
únor
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
10:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
17
únor
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pátek
18
únor
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
sobota
19
únor
Česká filharmonie - Semjon Byčkov
Česká filharmonie
15:00 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
neděle
20
únor
Český spolek pro komorní hudbu - Josef Špaček
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pondělí
21
únor
R8 / Gabriela Montero hraje Mozarta a Šostakoviče
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
úterý
22
únor
Český spolek pro komorní hudbu - Igor Ardašev a František Novotný
Český spolek pro komorní hudbu
17:30 /
Sukova síň
Česká republika Praha
středa
23
únor
Česká filharmonie - Yuja Wang
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
čtvrtek
24
únor
Česká filharmonie - Yuja Wang
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pátek
25
únor
Česká filharmonie - Yuja Wang
Česká filharmonie
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha
pondělí
28
únor
Dvořákovy taneční - Taneční kurz ve stylu Dvořákovy doby
Česká filharmonie
18:00 /
Sukova síň a Dvorana
Česká republika Praha
pondělí
28
únor
R9 / Koncert pro bicí
SOČR
19:30 /
Dvořákova síň
Česká republika Praha