Rudolfinum
Dvořákova síň

Dominanta Rudolfina a klenot mezi světovými koncertními síněmi.

Poptávka & kontakty

Popis a parametry

Dvořákova síň je nejvýznamnějším pražským koncertním sálem, který už od roku 1896 hostí hvězdné dirigenty a sólisty z celého světa. Svým vzhledem uchvátí každého návštěvníka z řad účinkujících i posluchačů. Vysoké stropy s impozantním lustrem, mohutné sloupy, neorenesanční výzdoba, podium, kterému dominují majestátní varhany, výtečná akustika, a především jedinečná atmosféra, kterou žádné jiné místo nenabízí. To vše dotváří neopakovatelný zážitek z každého koncertu nebo slavnostní akce.

Ve Dvořákově síni se každoročně konají desítky událostí od symfonických koncertů přes komorní vystoupení po slavnostní předávání cen a konference. Okouzlete i vy své publikum nádherou a stylem nejlepšího koncertního sálu v republice.

Na jeden klik: Koncerty a další akce ve Dvořákově síni

Fotografie Dvořákovy síně

Služby

Pronájem hudebních nástrojů

Pro koncert, zkoušku nebo nahrávání nabízíme pronájem hudebních nástrojů dle aktuálního ceníku dostupného na vyžádání, včetně klavírů značek Steinway a Petrof.

Studio

Dvořákova síň je vybavena moderními technologiemi a v útrobách Rudolfina sídlí nahrávací i přenosové studio vedené profesionálním týmem.

Možnosti a vybavení studia

Ozvučení

V sále jsou nainstalované reprosoustavy vyvinuté firmou KV2 AUDIO speciálně pro Dvořákovu síň. Splňují nejnáročnější požadavky na srozumitelnost a zvukovou kvalitu i optimální pokrytí celého prostoru v parteru i na balkónech. Zajistíme pro vás ozvučení mluveného slova pro proslovy nebo průvodní řeč ke koncertu, nazvučení sólového zpěvu, nástrojů nebo přizvučení sboru.

Prodej vstupenek a propagace

Nabízíme výrobu a prodej vstupenek na pokladnách. Informace o koncertu je možné bezplatně zveřejnit v přehledu koncertů na webových stránkách Rudolfina. Nabízíme také vyvěšení dodaných bannerů a vlajek na budově i v interiérech a další formy propagace na základě aktuálního ceníku. Na vstupní schodiště lze položit červený koberec a posílit tím slavnostní dojem celé události.

Catering

Gastronomické služby v Rudolfinu zajišťuje společnost Catering KM, která obstará občerstvení na míru konané akci.

Nabídka cateringu

Zázemí pro účinkující

Součástí nabídky pronájmu Dvořákovy síně jsou také šatny pro účinkující. V suterénu jsou umístěny tři velké orchestrální šatny, v přízemí se nachází čtyři sólistické šatny a větší šatna sborová. Pro dirigenty a sólisty jsou k dispozici dva reprezentativní salonky, pojmenované po významných šéfdirigentech České filharmonie – Ančerlův a Neumannův.

Virtuální prohlídka

Akce už má jasnější obrysy?
Těšíme se na poptávku.

Nezávazná poptávka

Ještě nemáte přesný termín? Zaškrtněte „Ano“ a napište nám více informací do pole s podrobnostmi.

    Kontakty

    Potřebujete více informací? Chcete si domluvit prohlídku? Napište nám nebo zavolejte. Rádi vám pomůžeme.

    +420 227 059 244
    pronajem@ceskafilharmonie.cz