Rudolfinum
Dvořákova síň

Dominanta Rudolfina a klenot mezi světovými koncertními síněmi.

Poptávka & kontakty

Popis a parametry

Dvořákova síň je nejvýznamnějším pražským koncertním sálem, který už od roku 1896 hostí hvězdné dirigenty a sólisty z celého světa. Sál svým vzhledem okouzlí každého návštěvníka z řad účinkujících i posluchačů. Vysoké stropy s impozantním lustrem, mohutné sloupy, neorenesanční výzdoba, podium, kterému dominují majestátní varhany, výtečná akustika a především jedinečná atmosféra, kterou žádné jiné místo nenabízí. To vše dotváří neopakovatelný zážitek z každého koncertu nebo slavnostní akce.

Ve Dvořákově síni se každoročně konají desítky událostí od symfonických koncertů přes komorní vystoupení po přednášky a konference. Okouzlete i vy své publikum nádherou a stylem nejlepšího koncertního sálu v republice.

Na jeden klik: Koncerty a další akce ve Dvořákově síni

Fotografie Dvořákovy síně

Služby

Pronájem hudebních nástrojů

Pro koncert, zkoušku nebo nahrávání nabízíme pronájem hudebních nástrojů v rámci aktuálního ceníku dostupného na vyžádání.

Audiovizuální služby

Dvořákova síň je vybavena moderními technologiemi a v útrobách Rudolfina sídlí nahrávací i přenosové studio, které může vysílat ve 4K rozlišení v barevném režimu HDR.

Možnosti a vybavení studia

Prodej vstupenek a propagace

Nabízíme výrobu a prodej vstupenek na pokladnách. Umístění bannerů a vlajek na budově i v interiérech Rudolfina a další formy propagace na základě aktuálního ceníku.

Catering

Gastronomické služby v Rudolfinu zajišťuje společnost Catering KM, která zajistí občerstvení na míru konané akci.

Nabídka cateringu

Zázemí pro účinkující

Součástí nabídky pronájmu Dvořákovy síně jsou také místnosti pro účinkující. Čtyři sólistické šatny, sólistická sborová šatna a reprezentativní salónky, které využívají dirigenti nebo významní sólisté.

Virtuální prohlídka

Akce už má jasnější obrysy?
Těšíme se na poptávku.

Nezávazná poptávka

Ještě nemáte přesný termín? Zaškrtněte „Ano“ a napište nám více informací do pole s podrobnostmi.

    Kontakty

    Potřebujete více informací? Chcete si domluvit prohlídku? Napište nám nebo zavolejte. Rádi vám pomůžeme.

    +420 227 059 244
    pronajem@ceskafilharmonie.cz