English

Prostory

Česká filharmonie pronajímá v budově Rudolfina řadu reprezentačních prostor využitelných nejen pro potřeby hudebních produkcí, ale i konferencí, rautů a dalších společenských akcí. Kromě velké Dvořákovy síně, určené pro pořádání orchestrálních koncertů, je k dispozici i komorní Sukova síň, zkušebny, šatny a špičkově vybavené nahrávací studio. Pro společenská setkání lze využít sály a salonky.

Dvořákova síň

Světoznámá koncertní síň sloužila České filharmonii od 4. ledna 1896, kdy zde pod vedením Antonína Dvořáka poprvé vystoupila. Hlavní sál Rudolfina je vhodný zejména pro interpretaci oratorní, symfonické i komorní hudby.

Sukova síň

Sukova síň

Koncertní sál primárně určený k produkci komorní hudby je stejně jako Dvořákova síň napojen na nahrávací studio. Prostor navazuje na velkou Dvoranu a je nejčastěji využíván ke konferencím, aukcím či firemním prezentacím.

Dvorana

Ústřední místnost galerijní části budovy byla navržena jako hlavní reprezentační nástup do patra galerie. Největší prostor v Rudolfinu je využíván pro větší společenská setkání jako např. galavečeře, rauty, plesy aj.

Sloupový sál

Sloupový sál

Kavárna neboli Sloupový sál se nejčastěji využívá pro pořádání tiskových konferencím, křtů uměleckých děl nebo menších společenských setkání.

Prezidentský salonek

Jeden z nejreprezentativnějších sálů Rudolfina, přilehlý k východní části Dvořákovy síně, lze využít k tiskovým konferencím, prezentacím a menším společenským setkáním.

Západní salonek

Reprezentační sál s výhledem na panoráma Pražského hradu je určen především ke komornějším společenským setkáním, tiskovým konferencím a zasedáním. 

Pro více informací kontaktujte oddělení pronájmů

Virtuální prohlídka Rudolfina

Koncertní sály, reprezentační místnosti i pohled ze střechy Rudolfina pohodlně z vašeho notebooku, tabletu nebo mobilu.